Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 06, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Energa Obrót sprzedaje prąd wraz z telewizją online

Telewizja tam, gdzie ty to nowa oferta sprzedaży energii elektrycznej wraz z pakietem kanałów telewizyjnych, dostępnych w usłudze WP Pilot. Wprowadziła ją Energa Obrót.

Usługa Telewizja tam, gdzie ty umożliwia dostęp do 70 kanałów telewizyjnych online na komputerach, w Android TV i na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach i laptopach.
W ramach oferty „Telewizja tam, gdzie Ty” Energa Obrót proponuje klientom dwa pakiety kanałów: Pakiet Prestiżowy Plus – to 70 kanałów telewizyjnych online, w tym 46 w jakości HD, Pakiet Prestiżowy – to 62 kanały telewizyjne online, w tym 41 w jakości HD.
Dostęp do usług telewizji online jest możliwy z Polski i wszystkich krajów Unii Europejskiej.

(MAK, 06.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Spadek liczby użytkowników Snapchata nie wpłynął na jego wyniki finansowe

(fot. Pixabay.com)

Mimo spadku liczby użytkowników serwisu społecznościowego Snapchat grupa internetowa Snap, jego właściciel, zaprezentowała dobre wyniki za drugi kwartał.

Średnia liczba aktywnych użytkowników Snapchata w okresie od początku marca do końca czerwca wyniosła 188 mln. Oznacza to wzrost w stosunku do tego okresu rok wcześniej o 8 proc., ale jednocześnie 2-proc. spadek w porównaniu z pierwszym kwartałem br.

To pierwszy kwartalny spadek liczby użytkowników w siedmioletniej historii serwisu. Mimo to wyniki amerykańskiej grupy w minionym kwartale były lepsze od oczekiwań analityków z Wall Street. Przychody wzrosły o 44 proc. rok do roku, do poziomu 262,3 mln dol. Zmniejszyły się natomiast straty - o 20 proc., do 353 mln dol.

Snap ujawnił, że saudyjski książę i miliarder Alwalid bin Talal zainwestował w firmę kwotę 250 mln dol. Należący do niego fundusz inwestycyjny Kingdom Holding Company kontroluje obecnie 2,3 proc. udziałów grupy Snap.

(LL, 09.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.