Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Lubecka za Konrada Piaseckiego poprowadzi "Gościa Radia Zet"

Beata Lubecka przez blisko 10 ostatnich lat była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat (screen: YouTube/Press Club Polska)

Beata Lubecka od 3 września będzie prowadzić "Gościa Radia Zet" w Radiu Zet. Zastąpi Konrada Piaseckiego, który odchodzi z rozgłośni.

"Styl, który prezentuje Beata, jej profesjonalny warsztat, charyzma, dociekliwość, obiektywizm, a przy tym kultura, z jaką prowadzi najtrudniejsze nawet rozmowy, stawia ją od dawna w czołówce polskiego dziennikarstwa" - skomentował w komunikacie prasowym Sławomir Assendi, redaktor naczelny Radia Zet.

Beata Lubecka przez blisko 10 ostatnich lat była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat, m.in. jako prowadząca programów „Gość Wydarzeń”, „Śniadanie w Polsat News”, „Rozmowy polityczne” i autorskiego formatu „Pociąg do polityki”. Była też współprowadzącą audycję „Śniadanie Radia Zet i Polsat News” (program realizowany w ramach współpracy obydwu redakcji). Wcześniej pracowała jako reporterka Radia Zet i RMF FM.

(KOZ, 04.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zapinamypasy.pl kończy nadawanie

Zapinamypasy.pl kończy działalność (screen Zapinamypasy.pl)

Internetowe radio sportowe Zapinamypasy.pl kończy nadawanie. Taką decyzję podjął właściciel.

– Projekt biznesowo się nie składa – mówi Press.pl prezes Remes Sport Bartosz Remplewicz, który zainwestował w projekt. – Budowany dział handlowy nie rozwinął się w takim kierunku, jakiego bym oczekiwał – dodaje.

W komunikacie prasowym Remplewicz stwierdził: "To jest oczywiście dla mnie bardzo trudna decyzja. Wiele osób nam zaufało. Ale jestem biznesmenem, który działa na rynku od wielu lat i, jak każdy inwestor, muszę kierować się interesem firmy. Niestety, projekt choć rozwijał się merytorycznie, jestem bardzo zadowolony z poziomu, jaki osiągnęło radio, nie spinał się pod względem finansowym".

Stacja poinformowała, że od rana 6 czerwca przestaje nadawać radio oraz przestaje funkcjonować w dotychczasowej formule portal. Social media – Facebook, Twitter, Instagram oraz Youtube – będą jeszcze funkcjonować przez jakiś czas.

1 czerwca rozgłośnia Zapinamypasy.pl rozpoczęła współpracę z Andrzejem Twarowskim, byłym komentatorem sportowym Canal. 

Zapinamypasy.pl kończy nadawanie po 4 miesiącach

1 lutego br. spółka Remes Sport uruchomiła radio Zapinamypasy.pl. Redaktorem naczelnym został były dziennikarz radiowej Trójki Michał Gąsiorowski, który po dwóch miesiącach odszedł z rozgłośni.

Kilka dni po debiucie Zapinamypasy.pl wystartowało Weszło FM, tworzone przez Krzysztofa Stanowskiego z Weszlo.com.

Zarówno twórcy radia Zapinamypasy.pl, jak i Weszło FM deklarowali wówczas, że uruchomienia rozgłośni nie poprzedzali analizami rynku. – Nie wierzę, że nikt nie zrobił badań – komentował wtedy w rozmowie z "Presserwisem" Michał Kołodziejczyk. – Jak się patrzy na sprzęt w studiach jednej i drugiej stacji, zastanawiałbym się, czy to odwaga, czy brawura, gdyby nie przeprowadzono badań przed tego typu inwestycjami – skwitował szef Sportowefakty.wp.pl Michał Kołodziejczyk, który we wtorek jako pierwszy podał na Twitterze, że Zapinamypasy.pl może skończyć działalność. 

We wtorek po południu ze słuchaczami pożegnał się Andrzej Twarowski. "Niestety, nie udało się. Zapinamypasy.pl dziś po 23:00 przestanie nadawać. Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami" - napisał na Twitterze.

(KOZ, PAZ, 05.06.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.