Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Tadla wygrała "Taniec z gwiazdami"

Beata Tadla i Jan Kliment (fot. Krzysztof Opaliński/materiały prasowe Polsatu)

Prezenterka programu informacyjnego Nowa TV wygrała ośmą edycję "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie.

W piątek 11 maja 2018 roku zakończyła się ósma edycja głównego show Polsatu "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Była emitowana od 2 marca br.

Finał programu wygrała Beata Tadla, której partnerem i nauczycielem tańca był Jan Kliment. Tadla jest obecnie prowadzącą serwis informacyjny "24 godziny" w Nowa TV. Wcześniej prowadziła główne wydanie "Wiadomości" TVP 1. W latach 2005-2012 związana była z TVN 24.

W finale "Tańca z gwiazdami" para Tadla - Kliment pokonała Katarzynę Dziurską (mistrzyni świata fitness) tańczącą z Tomaszem Barańskim. Tadla otrzymała Kryształową Kulę i czek na 100 tys. zł.

(12.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.