Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 27, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Dejneka od kwietnia dyrektorem biura programowego TVP

Dyrektorem nowego biura programowej Telewizji Polskiej będzie od 3 kwietnia br. Agnieszka Dejneka, a nie Mateusz Matyszkowicz jak wcześniej planowano.

Mateusz Matyszkowicz, który teraz jest dyrektorem TVP 1, zostanie wicedyrektorem biura programowego odpowiedzialnym za repertuar.

W biurze programowym pracować będą także obecni wicedyrektorzy TVP 1: Dawid Wildstein i Piotr Pałka – Wildstein jako redaktor programujący ds. publicystyki, a Pałka – ds. rozrywki.

Z kolei dyrektor TVP 2 Marcin Wolski od kwietnia będzie dyrektorem Agencji Kreacji Rozrywki.

W ramach zmian w strukturze TVP, od kwietnia br. dyrekcje TVP 1, TVP 2 i TVP 3 zostaną zlikwidowane.

Agnieszka Dejneka, która pokieruje nowym biurem programowym, jest obecnie dyrektorem biura koordynacji programowej oraz dyrektorem biura kontrolingu i restrukturyzacji. Dejneka przejęła obowiązki dyrektora biura koordynacji programowej od Piotra Gursztyna w czerwcu ub.r.

(KOZ, 27.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.