Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Bral dyrektorem generalnym Fox Networks Group na Europę Środkową

(fot. Pixaby.com)

Maciej Bral, wieloletni menedżer koncernu The Walt Disney Company, z początkiem marca br. dołączył do zespołu Fox Networks Group.

Bral objął nowo utworzone stanowisko dyrektora generalnego na Europę Środkową. Odpowiada za rozwój i realizację strategicznych celów wszystkich spółek Fox Networks Group oraz National Geographic Partners w tym regionie, czyli w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech. Pracuje w Warszawie.

Maciej Bral dotychczas pracował w The Walt Disney Company. W londyńskim biurze pełnił funkcję dyrektora generalnego Disney Channels w regionie rynków wschodzących, jak i Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej związany był z Fox Europe (później Jetix Europe - spółkę przejął Disney). Bral odpowiadał za wprowadzenie do Polski pierwszego kanału tematycznego dla dzieci - Fox Kids (ruszył wiosną 1998 roku).

Fox Networks Group w Europie Środkowej ma w portfelu sześć kanałów: Fox, Fox Comedy, National Geographic, Nat Geo People, Nat Geo Wild i Baby TV.

(KOZ, 05.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.