Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bank PKO BP z reklamą na 100-lecie

(fot. materiały prasowe)

PKO BP rusza z nową kampanią i nowym konceptem komunikacji marketingowej. Pierwszy spot reklamowy zrobił Tomek Bagiński - czytamy w poniedziałkowym "Pulsie Biznesu".

Jak napisał "PB", bank przygotował nową kampanię reklamową, która ma ruszyć w poniedziałek.

"Oprócz reklam produktowych będzie sporo reklam wizerunkowych, z odwołaniami do historii Polski, a wszystko to w kontekście tegorocznego jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości i przygotowań do setnej rocznicy istnienia PKO BP, która stuknie w przyszłym roku" - czytamy w gazecie.

"Pokazujemy, jak silne związki łączą bank z Polską, że był on obecny we wszystkich kluczowych wydarzeniach w kraju" - mówi w "PB" szef marketingu PKO BP Michał Kuczmierowski.

(PAP, 05.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.