Dział: PRASA

Dodano: Luty 28, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mateusz Morawiecki Człowiekiem Roku "Wprost"

Premier Mateusz Morawiecki i jego zespół gospodarczy otrzymał tytuł Człowieka Roku tygodnika ”Wprost” (PMPG Polskie Media).

"Tytuł Człowieka Roku tygodnika Wprost 2017 trafia do premiera Mateusza Morawieckiego oraz jego zespołu gospodarczego tworzonego przez Elżbietę Rafalską, Jadwigę Emilewicz, Teresę Czerwińską oraz Jerzego Kwiecińskiego, Tadeusza Kościńskiego i Pawła Borysa" - powiedział na gali redaktor naczelny tygodnika "Wprost"Jacek Pochłopień.

Rok temu tytuł Człowieka Roku Wprost otrzymała reprezentacja Polski w piłce nożnej, a dwa lata temu prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Redakcja tygodnika "Wprost" przyznaje tytuł Człowieka Roku od 1991 roku.

(GDYJ, 28.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Marzec 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Krajewski z Niezalezna.pl szefem działu społecznego PAP

Dziennikarz Paweł Krajewski, związany z portalem Niezalezna.pl (Strefa Wolnego Słowa), został szefem działu społecznego Polskiej Agencji Prasowej - ustalił "Presserwis". Zastąpił Justynę Wojteczek, która kierowała tym działem przez ostatnie trzy miesiące.

Paweł Krajewski jako dziennikarz portalu Niezalezna.pl specjalizował się w tematyce politycznej. Pisał m.in. o pracach sejmowej komisji ds. Amber Gold i tzw. komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. Jest autorem tekstów krytykujących niektórych polityków opozycji. Krajewski wcześniej pracował m.in. w portalu Telewizjarepublika.pl.

Justyna Wojteczek powiedziała "Presserwisowi", że pozostaje w PAP i będzie pracować jako redaktor prowadząca w portalu edukacyjnym Serwis Zdrowie. Jest on redagowany przez dziennikarzy PAP i finansowany ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

To kolejna zmiana na stanowiskach kierowniczych w PAP w ostatnim czasie. W połowie lutego br. szefem działu kultury został Robert Swaczyński, związany ze spółką Strefa Wolnego Słowa ("Gazeta Polska", "Gazeta Polska Codziennie", Niezalezna.pl). Zastąpił Pawła Tomczyka, który kierował tym działem od 2017 roku.

 

(01.03.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo