Dział: RADIO

Dodano: Luty 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patrycjusz Wyżga poprowadzi "Zapraszamy do Trójki"

Patrycjusz Wyżga od października 2007 roku pracował w Grupie TVN (screen Tvn24bis.pl)

Patrycjusz Wyżga po ponad 10 latach odchodzi z Grupy TVN do Programu III Polskiego Radia - dowiedział się "Presserwis".

Patrycjusz Wyżga w październiku 2016 roku zaczął współpracować z radiową Trójką - początkowo jako jeden z prowadzących "Informator ekonomiczny", później także "Bardzo ważnego projektu". Z naszych informacji wynika, że dziennikarz z końcem lutego kończy pracę w Grupie TVN i na stałe dołącza do zespołu Programu III - będzie jednym z gospodarzy popołudniowego magazynu "Zapraszamy do Trójki", nadawanego od poniedziałku do piątku między godz. 16 a 19. Nadal ma także prowadzić "Informator ekonomiczny" i "Bardzo ważny projekt".

- Praca w Trójce była moim marzeniem odkąd zainteresowałem się mediami, a zainteresowałem się dzięki słuchaniu Trójki na przełomie jednego i drugiego tysiąclecia - mówi Patrycjusz Wyżga. - Propozycja prowadzenia, w zasadzie najbardziej prestiżowej audycji publicystycznej Trójki, była kusząca. Postanowiłem z niej skorzystać - dodaje.

Patrycjusz Wyżga w TVN 24 BiŚ (wcześniej TVN CNBC Biznes, TVN CNBC i TVN 24 Biznes i Świat) prowadził "24 godziny", "Dzień na świecie", "Świat o czwartej" i "Otwarcie dnia". Do Grupy TVN dołączył w październiku 2007 roku. Początkowo był reporterem w biznesowym kanale grupy.

Zanim Wyżga trafił do Grupy TVN, pracował już w radiu - m.in. w Radiu Warszawa, Radiu Sfera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i Radiu Grudziądz (dziś Eska Grudziądz).
Jesienią ub.r. z Trójki - po tym jak nie dostał zgody zarządu Polskiego Radia na współpracę z TVN 24 - odszedł Robert Kantereit, prowadzący popołudniowe "Zapraszamy do Trójki" od poniedziałku do czwartku. Obecnie gospodarzami audycji są: Michał Olszański, Kuba Strzyczkowski, Marcin Pośpiech, Krystian Hanke.

(KOZ, 26.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Luty 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Setta od marca reporterem radia Tok FM

Tomasz Setta (fot. archiwum prywatne)

Tomasz Setta od marca br. dołączy do grona reporterów radia Tok FM (Agora, Polityka).

Setta od marca ub.r. pracował w newsroomie portalu Gazeta.pl i tworzył materiały do serwisu Wiadomosci.gazeta.pl. Poprzednio był m.in. redaktorem serwisu Tvn24.pl oraz wydawcą i kierownikiem serwisów informacyjnych w Akademickim Radiu Luz Politechniki Wrocławskiej.

(KOZ, 26.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo