Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Luty 15, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszyła aplikacja mobilna Noizz

(fot. pixabay.com)

Serwis Noizz.pl (Grupa Onet-RAS Polska) uruchomił aplikację mobilną Noizz. - Blisko 60 proc. odbiorców korzysta z serwisu za pomocą urządzeń mobilnych - podkreśla Justyna Bajer, head of Noizz.

Wszystkie dostępne w aplikacji materiały są przygotowywane przez redakcję serwisu Noizz. Poza nowościami w kulturze, muzyce, czy modzie w aplikacji będzie można znaleźć m.in. opinie, wywiady i materiały wideo.

- Noizz z aplikacją to naturalny krok, który ułatwi naszym użytkownikom dostęp do treści Noizz. – mówi Bajer. - Polska jest pierwszym krajem, w którym debiutuje aplikacja Noizz i z pewnością nie poprzestaniemy wyłącznie na rynku krajowym – podkreśla.

Aplikacja Noizz jest kompatybilna z systemami iOS i Android.

Noizz.pl stworzono w 2015 roku z myślą o pokoleniu millenialsów (osób urodzonych w latach 80. i 90. ubiegłego wieku). Serwis jest zintegrowany z mediami społecznościowymi - Snapchatem, Facebookiem, Instagramem, Pinterestem i Twitterem.

W serwisie można znaleźć informacje dotyczące m.in. rozrywki, kultury, zdrowia, biznesu, zwierząt, podróży, LGBT, książek, jedzenia i sportu. Wydawca serwisu zrezygnował z umieszczania reklam w formie tradycyjnych banerów, bo młode pokolenie je blokuje albo ich nie dostrzega.

(GDYJ, 15.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Luty 15, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wręczono nagrody w e-sporcie Polish Esport Awards

Poznaliśmy laureatów plebiscytu Polish Esport Awards (fot. Grzegorz Dyjak)

Podczas gali Polish Esport Awards przyznano nagrody w plebiscycie poświęconym najważniejszym wydarzeniom w e-sporcie. Internauci wybrali m.in. najlepszego gracza i drużynę w sporcie elektronicznym w Polsce.

Laureatów poznaliśmy podczas gali na stadionie Legii Warszawa. Od 1 do 14 lutego br. na stronie Polishesportawards.pl można było głosować w siedmiu kategoriach: E-sportowy gracz roku, Drużyna roku, Partner e-sportu, E-sportowy event roku, E-sportowe rozgrywki roku, Streamer roku i na inicjatywę sportową w e-sporcie.

W kategorii gracz e-sportowy zwyciężył Jarosław "Pasha" Jarząbkowski, drugi był Marcin "Jankos" Jankowski, a trzeci - Paweł "Innocent" Mocek.

Drużyną roku została wybrana Virtus.Pro, która w głosowaniu wyprzedziła AGO Esports i Illuminar Gaming.

W kategorii Inicjatywa sportowa roku wygrała Legia Warszawa. Najlepszy event e-sportowy to PGL Kraków 2017, a najlepsze rozgrywki – ESL Mistrzostwa Polski. Internauci wybrali też e-sportowego streamera - został nim Piotr "Izak" Skowyrski. W kategorii partner e-sportu wygrał Twitch.

W pozostałych trzech kategoriach - osobowość e-sportu, mecenat e-sportu, e-sportowa inicjatywa 2017 roku - wyboru dokonała kapituła konkursu. Wygrali w nich odpowiednio: Janusz "Hayabusa" Kubski, Intel i Sawik.

W składzie kapituły Polish Esport Awards znalazły się osoby zaangażowane w rozwój e-sportu w Polsce: Aleksander Szlachetko (Electronic Sports League), Wojciech Jeznach (Fantasy Expo), Krzysztof Stalewski (Legia Warszawa), Piotr Bombol (Gameset), Jakub Paluch (Eliga), Paweł Kowalczyk (Onet).

Galę Polish Esport Awards transmitował Onet.

(GDYJ, 15.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.