Dział: INTERNET

Dodano: Luty 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Fundacja Sakiewicza nie dostanie 6 mln zł

Tomasz Sakiewicz (screen z TV Republika)

Fundacja Tomasza Sakiewicza, redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”, wycofała z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska wniosek o dofinansowanie serwisu o Puszczy Białowieskiej Puszcza.tv – informuje Oko.press.

Jesienią 2016 roku fundacja Sakiewicza zgłosiła propozycję uruchomienia i prowadzenia serwisu Puszcza.tv, którego celem miało być „propagowanie wiedzy na temat bioróżnorodności, ochrony, idei zrównoważonego rozwoju, instytucji Natura 2000 na przykładzie terenów Puszczy Białowieskiej”.

Jednak 20 grudnia 2017 złożyła do NFOŚiGW wniosek o rozwiązanie umowy dotyczącej projektu Puszcza.tv. Powodem tej decyzji było „Wstrzymanie płatności i brak możliwości realizacji projektu” – tłumaczy serwisowi Oko.press Sławomir Kmiecik, rzecznik NFOŚiGW.

Portal Oko.press ujawnił, że przed przystąpieniem do konkursu fundacja Sakiewicza zajmowała się "promowaniem niezależności mediów". W ostatnim momencie dopisano jednak do statutu zdanie o "ochronie środowiska, bioróżnorodności oraz propagowaniu idei zrównoważonego rozwoju".

(13.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Rożek związał się z siecią Video Brothers

Tomasz Rożek prowadzi kanał "Nauka. To lubię" (screen z Youtube.com)

Tomasz Rożek, twórca kanału "Nauka. To lubię" na YouTube, dołączył do sieci partnerskiej Video Brothers.

Ostatnio Rożek był związany z siecią Epic Makers, która została zlikwidowana w ub.r. 

Video Brothers skoncentruje się na rozwijaniu zasięgów kanału "Nauka. To lubię" i polepszeniu pozycjonowania w indeksie YouTube. Równolegle obsługą menedżerską w zakresie akcji reklamowych będzie zajmowała się agencja marketingu wideo Los Videos, z którą Rożek współpracuje od 2015 roku. 

- Kanał Tomasza Rożka jest uznawany za jeden z najbardziej profesjonalnych obszarów oferujących treści popularnonaukowe w polskim internecie. Dołożymy starań, aby znacząco zwiększyć jego wyświetlenia oraz pozycję w algorytmach - komentuje Łukasz Skalik, managing director Video Brothers. 

Tomasz Rożek jest również prowadzącym program popularnonaukowy "Sonda 2" w Telewizji Polskiej.

(IKO, 13.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo