Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karol Jedliński otworzył agencję komunikacji finansowej

Aleksandra Zarychta-Kuzalska, Karol Jedliński i Wojciech Chodkowski (fot. materiały prasowe)

Były dziennikarz "Pulsu Biznesu" Karol Jedliński otworzył agencję komunikacji finansowej Hagen Comm.

Hagen Comm ma współpracować z firmami z sektora innowacji. Wśród pierwszych klientów agencji są m.in. notowane na New Connect spółki – XTPL i Nestmedic. Hagen Comm oferuje relacje inwestorskie, public relations i usługi konsultingowe.
Karol Jedliński przez niemal 14 lat związany był z "Pulsem Biznesu". W kilkuosobowym zespole Hagen Comm, poza Jedlińskim, pracują m.in. Aleksandra Zarychta-Kuzalska (wcześniej kierownik ds. PR marek w Kompanii Piwowarskiej) i Wojciech Chodkowski (jako asystent biegłego rewidenta pracował przy audytach finansowych spółek giełdowych).

(KOZ, 08.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Bugała straszy prawnikami Orlenu

Była szefowa redakcji serwisów TVP Info Ewa Bugała, która przeszła do PKN Orlen ostrzegła, że podważanie jej doświadczenia spotka się z reakcją prawników.

Ewa Bugała poinformowała o tym ta Twitterze, po tym jak w mediach, w tym społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych uwag dotyczących jej przejścia z Telewizji Polskiej do PKN Orlen, gdzie ma jej podlegać m.in. biuro prasowe i media korporacyjne. Bugała odesłała też do swojego biogramu na stronach Orlenu.
Ewa Bugała do TVP trafiła w 2012 roku. Początkowo była asystentką reporterów, a od 2016 roku reporterką ”Wiadomości” TVP 1. Później została szefową i prowadząca magazyn ”Nie da się ukryć” w TVP Info. W czerwcu 2017 roku Bugała objęła stanowisko szefowej redakcji serwisów TVP Info.

(MAK, 09.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.