Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Luty 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polish Esport Awards - ruszył plebiscyt dotyczący e-sportu

Polish Esport Awards - to nazwa nowego plebiscytu poświęconego najważniejszym wydarzeniom w e-sporcie. Od 1 do 14 lutego br. na stronie Polishesportawards.pl - internauci mogą głosować m.in. na ulubionych graczy i drużyny w sporcie elektronicznym w Polsce.

Internauci mogą oddać głos w siedmiu kategoriach: e-sportowy gracz roku, drużyna roku, partner e-sportu, e-sportowy event roku, e-sportowe rozgrywki roku, streamera roku oraz na inicjatywę sportową w e-sporcie. W pozostałych trzech kategoriach - osobowość e-sportu, mecenat e-sportu, e-sportowa inicjatywa 2017 roku - wyboru dokona kapituła konkursu.

W składzie kapituły znalazły się osoby zaangażowane w rozwój e-sportu w Polsce: Aleksander Szlachetko (Electronic Sports League), Wojciech Jeznach (Fantasy Expo), Krzysztof Stalewski (Legia Warszawa), Piotr Bombol (Gameset), Jakub Paluch (Eliga), Paweł Kowalczyk (Onet).

Laureatów Polish Esport Awards poznamy 15 lutego podczas gali na stadionie Legii Warszawa. W transmitowanej w Onecie imprezie wezmą udział najważniejsze osoby polskiego e-sportu – znani gracze, streamerzy, dziennikarze i przedstawiciele firm zajmujących się tą dziedziną.

(Gdyj, 01.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Luty 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Google rozpoczął rekrutację do drugiej edycji Campus Residency

Rozpoczął się nabór do drugiej polskiej edycji programu Google dla startupów - Campus Residency. Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 lutego.

Podczas pierwszej edycji Campus Residency przedsiębiorcy mogli na sześć miesięcy bezpłatnie przenieść swoje biura do Campus Warsaw i korzystać z cyklicznych szkoleń oraz porad ekspertów Campusu. Młode firmy otrzymały również dostęp do globalnej sieci Google for Entrepreneurs, czyli 55 przestrzeni partnerskich na całym świecie. Dziesięciu rezydentom udało się w ciągu pół roku osiągnąć średni wzrost przychodów o 137 proc, otrzymanego finansowania o 44proc. i liczby utworzonych przez nich miejsc pracy o 28 proc.

Do drugiej edycji zgłaszać się można pod adresem campus.co/wawresidency. Program jest skierowany głównie do startupów w fazie wzrostu z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Google uruchomił też stronę, która ma pomagać startupom uzyskać wiedzę niezbędną do prowadzenia biznesu: Portal startup.google.pl. Znajdują się tam narzędzia służące rozwojowi firmy oraz informacje o wszystkich programach akceleracyjnych Google dostępnych dla startupów z Polski.

(01.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo