Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 29, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Charaktery" z nową ofertą sprzedażową wydań cyfrowych

Trzy pakiety pozwalają na zakup e-wydań wraz z e-bookiem, a także z nielimitowanym dostępem do tekstów z serwisu Charaktery.eu (fot. materiał prasowy)

Wydawnictwo Charaktery wprowadziło pakiety sprzedażowe e-wydań miesięcznika psychologicznego "Charaktery". Poza tym magazyn jest dostępny w nowych formatach wydań cyfrowych.

- Dotychczas czytelnicy mogli kupić cyfrowe wydanie miesięcznika "Charaktery" na trzy, sześć lub dwanaście miesięcy. Obecnie mamy trzy pakiety, które pozwalają na zakup e-wydań wraz z e-bookiem, a także z nielimitowanym dostępem do tekstów z serwisu Charaktery.eu – mówi Olga Przygoda z działu mediów elektronicznych i promocji w Wydawnictwie Charaktery.

Poza tym czytelnicy mogą czytać e-wydanie miesięcznika "Charaktery" nie tylko w formacie epub, ale także mobi i pdf.

Pakiet z e-wydaniem i e-bookiem kosztuje 12 zł (na miesiąc), 36 zł (na trzy miesiące) oraz 72 zł (na sześć miesięcy). Dodatkowo z nielimitowanym dostępem do treści ze strony internetowej kosztuje odpowiednio: 15 zł, 45 zł i 90 zł.

(JOK, 29.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 29, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Rzeczpospolita" i "Parkiet" obchodzą święto 100-lecia polskiej gospodarki

(screen z www.100latgospodarki.pl)

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, redakcje dzienników "Parkiet" i "Rzeczpospolita", wydawanych przez Gremi Media, rozpoczęły szeroko zakrojoną kampanię podsumowującą i promującą osiągnięcia gospodarcze naszego kraju. W planie akcji są publikacje, debaty, programy wideo, raporty; odbędzie się też specjalny kongres, poświęcony kampanii.

Kampania pod hasłem "100 lat polskiej gospodarki" jest wyjątkowym projektem w polskich mediach, bo koncentruje się na przypominaniu osiągnięć polskich ekonomistów, przedsiębiorców i wynalazców oraz najważniejszych dla polskiej gospodarki branż, sektorów i firm w ciągu ostatniego 100-lecia. To doskonały czas na to, by przypomnieć tak zasłużone nazwiska jak wielki reformator Władysław Grabski, budowniczy Gdyni Eugeniusz Kwiatkowski, czy wybitny ekonomista Feliks Młynarski, by opowiedzieć na nowo historię polskiej waluty, transportu, rolnictwa, budownictwa, czy przemysłu zbrojeniowego.

- Rok 2018, który właśnie zainaugurowaliśmy, to rok obchodów stulecia odrodzonego państwa polskiego. Pragniemy, by przygotowana przez redakcje "Rzeczpospolitej" i "Parkietu" kampania "100 lat polskiej gospodarki" była naszym skromnym wkładem w te obchody. Chcemy, by przez nasze łamy przetoczyła się dyskusja o polskim dorobku,
o bohaterach czasów przełomu, o status quo narodowej gospodarki i o najbardziej perspektywicznych branżach - podkreśla Bogusław Chrabota, redaktor naczelny "Rzeczpospolitej".

Przez cały rok, w każdy piątek, aż do Święta Niepodległości 11 listopada obie redakcje będą przedstawiać na swoich łamach oraz w serwisach rp.pl, parkiet.com i Rzeczpospolita TV gospodarczą historię Polski. Liczbą spinającą całą kampanię jest 100 - w czasie trwania kampanii zostanie wyłonionych 100 najbardziej zasłużonych postaci dla gospodarki i 100 kluczowych inwestycji w latach 1918-2018.

- W ramach kampanii zainicjujemy też cykl debat, wywiadów z ekspertami, profesorami i najważniejszymi ludźmi biznesu, a 7 czerwca w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zorganizujemy specjalny kongres poświęcony kampanii. Przypomnimy nie tylko wielkie sukcesy Polski, ale i poddamy je gruntownej analizie, zadamy wiele ważnych pytań, dotyczących wielopokoleniowego dziedzictwa i nowych wyzwań, stojących przed polską gospodarką - mówi Andrzej Stec, redaktor naczelny "Parkietu" i zastępca redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej".

Na potrzeby projektu w piątek, 26 stycznia wystartowała strona internetowa www.100latgospodarki.pl. Trafią na nią wszystkie treści dotyczące kampanii przygotowane przez największą ekonomiczną redakcję w kraju.

(CP, 29.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo