Temat: telewizja

Dział:

Dodano: Styczeń 17, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP zakupiła prawa do mistrzostw Polski i mitingów lekkoatletycznych

pixabay.com

TVP zakupiła od Polskiego Związku Lekkiej Atletyki prawa do pokazywania mistrzostw Polski i mityngów lekkoatletycznych rozgrywanych w naszym kraju. Umowa będzie obowiązywać do końca 2020 r.

Telewizja publiczna w każdym sezonie obowiązywania umowy będzie pokazywała m.in. halowe i letnie mistrzostwa Polski oraz Memoriał Janusza Kusocińskiego. Zawody będzie można oglądać nie tylko w TVP Sport, lecz także w antenie otwartej, sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwsze transmisje zaplanowano na 17-18 lutego z Torunia, gdzie zostaną rozegrane halowe mistrzostwa Polski (TVP3 i TVP Sport).

TVP posiada także prawa do europejskich imprez mistrzowskich (pakiet EA) – w sierpniu odbędą się mistrzostwa Europy w Berlinie, a także do mityngów lekkoatletycznych IAAF (m.in. IAAF World Indoor Tour i IAAF World Challenges) i mistrzostw USA. Publiczny nadawca pokaże także Copernicus Cup i Memoriał Skolimowskiej. 

 

(17.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział:

Dodano: Luty 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Elle Man" nie zamierza konkurować z "L'officiel Hommes Polska", ale z "Men's Health" - mówi Olivier Janiak, nowy redaktor naczelny magazynu

Z Olivierem Janiakiem rozmawia Jolanta Korucu.

Segment męskiej prasy jest wąski, a męski czytelnik nie jest tak lojalny jak kobiecy. Do tego w marcu na polski rynek wchodzi "L'officiel Hommes Polska". Jak zamierza Pan pokonać konkurencję?

Wraz z zespołem będę robił swoje, chociaż mam kilka pomysłów dotarcia do czytelnika. Po pierwsze chciałabym, aby na łamach "Elle Man" pojawiły się materiały opisujące relacje damsko-męskie. Chcę, aby kobieta, była ważnym elementem pisma. Poza tym chciałbym rozbudować strefę dbałości o siebie w fizycznym. Będzie więcej tekstów o zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach fizycznych, bo to właśnie dbałość o ciało sprawia, że ubrania, o których piszemy lepiej na nas leżą. Nie ukrywam, że ten dział chcemy rozbudować z myślą o "Men's Health", magazynie który doskonale radzi sobie sprzedażowo na polskim rynku.

Czy "Elle Man" przejdzie rewolucję czy będą to kosmetyczne zmiany?

DNA "Elle Man" jest niezmienne, wciąż najważniejsza będzie moda. Będę dążył jednak do tego, aby w kwartalniku pojawiały się treści ponadczasowe, aby czytelnik mógł do nich wrócić po miesiącach, a nawet latach. Od strony graficznej planuję więcej zdjęć. Ilustracje będą jeszcze ważniejszym elementem pisma.

A zespół? Czy na łamach magazynu zobaczymy nowych autorów?

Trzon redakcji jest niezmieniony, to wciąż osoby związane z marką "Elle". Natomiast do zespołu dołączył Grzegorz Kapla, który będzie gwarantem jakości słowa. Te wszystkie zmiany będą intuicyjne, bo nie mamy badań, które jasno określiłyby kierunek.

Jolanta Korucu

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.