Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 03, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Popołudniami przybyło słuchaczy Radiu Zet, ale nie wzrosła słuchalność

Na słuchalność w badaniu Radio Track wpływ mają: liczba słuchaczy, czas słuchania oraz słuchalność wszystkich stacji radiowych (fot. pixabay.com)

Radio Zet w paśmie, w którym nadaje "Popołudnie z Radiem Zet", ma więcej słuchaczy niż przed rokiem. Udział w czasie słuchania jednak się nie zwiększył.

Program informacyjno-rozrywkowo-muzyczny "Popołudnie z Radiem Zet", prowadzony przez Justynę Dżbik-Klugę i Romana Osicę, emitowany jest od września ub.r., od poniedziałku do piątku między godz. 15 a 18.

W okresie wrzesień-listopad 2017 roku udział Radia Zet w czasie słuchania w porze nadawania "Popołudnia z Radiem Zet" wyniósł 13,8 proc., podczas gdy w analogicznym okresie rok wcześniej - 13,9 proc. W tym paśmie wzrosła słuchalność RMF FM (z 24,7 proc. do 26,5 proc.), a zmalała - radiowej Trójki (z 7,4 proc. do 6,6 proc.) i Jedynki (z 6,9 proc. do 5,2 proc.).

Krótszy był również czas słuchania Radia Zet w tym paśmie - o siedem minut i wyniósł blisko godzinę i pięć minut. Zetce przybyło za to słuchaczy popołudniami. W każdym kwadransie "Popołudnia z Radiem Zet" słuchało 2,36 mln osób, czyli o 283 tys. więcej, niż przed rokiem.

Przypomnijmy, że na udział w czasie słuchania (inaczej: słuchalność) w badaniu Radio Track wpływ mają: liczba słuchaczy, czas słuchania oraz słuchalność wszystkich stacji radiowych.

Dane: badanie Radio Track, realizowane przez Kantar Millward Brown.

(KOZ, 03.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 03, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Janowski z audycją w Radiu Pogoda, zamiast w Radiu Złote Przeboje

Robert Janowski ze Złotymi Przebojami związany był od września 2012 roku (screen z VOD TVP)

Robert Janowski, prowadzący program "Jaka to melodia?" w TVP 1, zakończył współpracę z Radiem Złote Przeboje. Od stycznia prowadzi audycję w innej stacji Grupy Radiowej Agory - Radiu Pogoda.

Program "Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego" emitowany jest od poniedziałku do piątku między godz. 14 a 16. Janowski w nowej audycji ma przybliżać historie piosenek granych w Radiu Pogoda i sylwetki wykonujących je artystów.

Prezenter do tej pory, od września 2012 roku, miał audycje w Radiu Złote Przeboje, również należącym do Grupy Radiowej Agory. Ostatnio był gospodarzem niedzielnego programu "Złota dwudziestka Radia Złote Przeboje".

(KOZ, 03.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo