Temat: konkursy i nagrody

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 28, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Narodowy Bank Polski przyznał nagrody dziennikarzom ekonomicznym

(fot. pixabay.com)

Konkurs im. Władysława Grabskiego organizowany przez Narodowy Bank Polski promuje redakcje i autorów, którzy w prosty i zrozumiały dla odbiorcy sposób pokazują zagadnienia związane z gospodarką i ekonomią.

W gronie najlepszych dziennikarzy ekonomicznych XV. edycji konkursu znaleźli się: Sebastian Stodolak z "Dziennika Gazety Prawnej"(kategoria Polityka pieniężna i stabilność finansowa), Jakub Styczyński i Patryk Słowik z "Dziennika Gazety Prawnej" (Finanse osobiste i edukacja ekonomiczna), Mira Suchodolska i Piotr Dzik z "Dziennika Gazety Prawnej" (Felieton lub analiza), Rafał Woś z "Polityki" (Wywiad), Wioletta Kakowska-Mehring z portalu Trojmiasto.pl (Problematyka regionalna).

Laureatów wybrała Kapituła w składzie: Adam Budnikowski, Marek Chrzanowski, Andrzej Diakonow, Michał Karnowski, Cezary Kaźmierczak, Marta Kightley, Eryk Łon, Alojzy Nowak oraz Renata Wojciechowska.

(CP, 28.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.