Dział: PERSONALIA

Dodano: Listopad 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Dobski rozstał się z "Rzeczpospolitą”

(fot. Sylwia Arlak / archiwum prywatne)

Marcin Dobski odszedł z "Rzeczpospolitej" (Gremi Media). Według nieoficjalnych informacji będzie pracował w jednym z tygodników opinii.

Marcin Dobski pracował w "Rzeczpospolitej" od początku 2016 roku. - Chcę dalej się rozwijać i szukam nowych wyzwań – mówi Marcin Dobski. Nie podaje swojego nowego miejsca pracy, ale prawdopodobnie będzie to jeden z tygodników opinii.

Dobski wcześniej był dziennikarzem politycznym Agencji Informacyjnej Polska Press i "Polska The Times". W przeszłości był dziennikarzem sportowym. Za artykuł "Wysoka pensja Kijowskiego w KOD" opublikowany 4 stycznia br. w serwisie internetowym "Rzeczpospolitej" jest nominowany do tegorocznej edycji Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.

(JOK, 12.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.