Dział: PRASA

Dodano: Listopad 03, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Dziennik Łódzki" z nową wicenaczelną

Grażyna Tomala-Tylman, nowa wicenaczelna "Dziennika Łódzkiego" (fot. Grzegorz Gałasiński/materiały prasowe)

Od listopada br. Grażyna Tomala-Tylman jest zastępcą redaktora naczelnego "Dziennika Łódzkiego" (Polska Press Grupa). Tomasz Jabłoński z kolei został menedżerem serwisów internetowych i redakcji multimedialnej łódzkiego oddziału Polska Press Grupy.

Grażyna Tomala-Tylman dotychczas była wydawcą i redaktor odpowiedzialną za piątkowy magazyn "Dziennika Łódzkiego". Z dziennikiem tym związana jest od 2004 roku. Na stanowisku wicenaczelnej zastąpiła Martę Roszkowską, która z końcem września br. rozstała się z firmą.

Tomasz Jabłoński, który od 2012 roku jest szefem redakcji internetowej "Expressu Ilustrowanego", rozszerzył kompetencje o kolejne serwisy. Jako menedżer serwisów internetowych i redakcji multimedialnej łódzkiego oddziału Polska Press Grupy odpowiada teraz za Expressilustrowany.pl, Dzienniklodzki.pl i Lodz.naszemiasto.pl. Tym samym Jabłoński częściowo przejął zakres obowiązków po Marcie Roszkowskiej, która jako wicenaczelna "Dziennika Łódzkiego" odpowiadała także za serwisy internetowe.

(IKO, 03.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 04, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"IT Girls" ukaże się jako kwartalnik w nakładzie 40 tys. egz.

(fot. okładka)

Magazyn "IT Girls", którego pierwszy numer ukazał się jako wydanie specjalne "Wysokich Obcasów" (Agora SA), będzie kwartalnikiem. Redaktor naczelną została Joanna Mosiej-Sitek. Cena magazynu wzrośnie z 9,99 do 11,99 zł.

Testowy numer "IT Girls" - magazynu o kobietach w technologiach - ukazał się 9 maja br. Kolejny miał wyjść 25 października, lecz wydawca przełożył wydanie tytułu. Pismo ukaże się w ostatnich dniach listopada. - Wykorzystaliśmy ten czas do pracy nad nową formułą pisma. Zebraliśmy opinie czytelniczek i wyciągnęliśmy wnioski – informuje Joanna Mosiej-Sitek, redaktor naczelna i wydawca "IT Girls", jednocześnie wydawca "Wysokich Obcasów".

Ostatecznie magazyn będzie kwartalnikiem powiązanym z "Wysokimi Obcasami". Ukaże się w nakładzie 40 tys. egz. i cenie 11,99 zł. 
Pierwszy numer miał 132 strony, kosztował 9,99 zł, ukazał się w nakładzie 45 tys. egz. Wówczas redaktor prowadzącą była Martyna Sztaba, która już nie pracuje w Agorze.

(JOK, 04.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo