Dział: PRASA

Dodano: Październik 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis i Kinga Rusin: nasza córka jest szantażowana, nie publikujcie niesprawdzonych informacji

Dziennikarka Kinga Rusin i redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska” Tomasz Lis poinformowali, że ich córka Pola jest szantażowana. We wspólnym oświadczeniu zaapelowali o niepublikowanie niesprawdzonych, nieprawdziwych informacji.

Tomasz Lis i Kinga Rusin, którzy do 2006 roku byli małżeństwem, w oświadczeniu zamieszczonym na swoich profilach w mediach społecznościowych piszą, że ich córka Pola jest szantażowana. „Szantażysta posuwa się do gróźb karalnych i niemoralnych żądań, zakłóca jej spokój, wpędza w psychozę strachu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Posługuje się nieprawdziwym IP i loguje z serwerów zarejestrowanych w różnych miejscach świata''. W związku z tym Rusin i Lis zaapelowali o niepublikowanie niesprawdzonych informacji. „'Spreparowanie w naszych czasach maili, zaświadczeń, dokumentów, listów nie jest najmniejszym problemem. Puszczanie nieprawdziwych informacji w obieg może bezpowrotnie zniszczyć komuś życie i doprowadzić do tragedii. Zwracamy się z prośbą o niepublikowanie, niesprawdzonych, nieprawdziwych informacji, o nie urzeczywistnianie nadziei szantażysty. Pamiętajcie, że macie nie tylko odpowiedzialność za słowo ale również za skutki jakie wywołuje”.

(17.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.