Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dzienniki regionalne Polska Press Grupy mają nową wersję aplikacji

Aplikacje są do pobrania za darmo na urządzenia z systemami Android i iOS.

Nowa wersja aplikacji 20 dzienników regionalnych wydawanych przez Polska Press Grupę umożliwia personalizację układu modułów.

Poza tym treści z regionów zostały uzupełnione o materiały z serwisów, takich jak Motofakty.pl, Stronakobiet.pl, Strefabiznesu.pl, Naszahistoria.pl. Nowa wersja aplikacji ma też funkcję zapisywania artykułów i przeglądania ich w trybie offline. Dodano też opcję "poinformuj redakcję", która umożliwia przesłanie do redakcji zdjęć i relacji. Cyfrowi prenumeratorzy dzienników mają w aplikacjach dostęp do płatnych treści.

(JOK, 17.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 22, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Spółka Hajdarowicza kupiła od Tyczyńskiego Alvernia Studios

fot. Alvernia Studios

Grupa Gremi, kontrolowana przez Grzegorza Hajdarowicza, kupiła od twórcy RMF FM Stanisława Tyczyńskiego kompleks Alvernia Studios.

Jak podała ”Rzeczpospolita”, Grupa Gremi poprzez swoją spółkę Gremi Park chce rozwijać technologię rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. ”Produkcja filmowa będzie dalej realizowana przez Alvernia Studios, firmę założyciela Stanisława Tyczyńskiego, jako osobna działalność, z kolei aktywność związana z nowymi technologiami, której koncepcję bazową opracował Stanisław Tyczyński, będzie rozwijana i realizowana przez nową spółkę Gremi Park” - zapowiedział Grzegorz Hajdarowicz, cytowany przez ”Rzeczpospolitę”.

Gazeta poinformowała, że wartość projektu Gremi Park szacowana jest na ok. 100 mln euro, z czego 50 mln euro przypada na wartość nieruchomości – to ponad 13 ha gruntów i zabudowań o powierzchni 16,5 tys. mkw. Druga połowa to wartość wstępnie szacowanych nakładów niezbędnych do stworzenia centrum AR/VR.

W wybudowanych pod Krakowem studiach Alvernii powstawały m.in. filmy: "Arbitrage" z Richardem Gare, "Essential Killing", "Drogówka", Bejbi blues", "Pokłosie", "Pod mocnym Aniołem", "Disco Polo", "Miasto 44" i "Hiszpanka".

(KOZ, 22.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY