Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes Kurski ma dwie propozycje dla Marzeny Paczuskiej

(fot. Archiwum Press)

Marzena Paczuska, szefowa "Wiadomości" TVP 1, ma 6 września wrócić z przedłużonego urlopu. Prawdopodobnie straci stanowisko w "Wiadomościach", ale pozostanie w strukturach TVP.

Prezes TVP Jacek Kurski w rozmowie z "Presserwisem" zapewnia, że ma dla Marzeny Paczuskiej propozycje pracy. - Niezwykle cenię panią dyrektor. Wyjaśnimy sobie kwestie sporne. Przygotowałem dla niej dwa stanowiska. Jedno bardziej zajmujące od drugiego, oba jednak prestiżowe - mówi Jacek Kurski. Pytany, czy zgadza się na odwołanie Paczuskiej ze stanowiska szefowej "Wiadomości", Kurski odpowiada tylko: - Kwestie personalne w redakcjach pozostawiam w gestii ich szefów.

Jest więc raczej przesądzone, że Marzena Paczuska, która formalnie wciąż pozostaje szefową "Wiadomości", straci stanowisko. Tego chce Klaudiusz Pobudzin, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

O dwóch propozycjach prezesa TVP dla Paczuskiej wspominają w najnowszym numerze "Sieci Prawdy" Robert Mazurek i Igor Zalewski - sugerując jednak, że Marzena Paczuska odrzuciła już obie propozycje Kurskiego i chce pozostać w "Wiadomościach". Pytana przez "Presserwis", Paczuska nie odpowiedziała. 

Funkcję p.o. szefa "Wiadomości" pełni Jarosław Olechowski. W sierpniu br. "Wiadomości" straciły rok do roku - a więc wobec "Wiadomości" nadawanych już po dobrej zmianie w telewizji - ponad pół miliona widzów (dane NAM).


Maciej Kucharski

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwie nowości w jesiennej ramówce Polsat Cafe

W programie "Po drugiej stronie lustra" specjaliści mają poprawiać wygląd bohaterek (fot. materiały prasowe)

Polsat Cafe w jesiennej ramówce umieści dwie nowe pozycje: "Skrzywdzone" i "Po drugiej stronie lustra".

"Skrzywdzone" (w środy o 21, od 13 września) to serial paradokumentalny inspirowany historiami młodych kobiet, które padły ofiarą okrutnych przestępstw. Z kolei w programie "Po drugiej stronie lustra" (w poniedziałki o 21, od 25 września) widzowie będą śledzić pracę zespołu specjalistów, którzy pomogą 15 kobietom poprawić wygląd.
Ponadto Polsat Cafe będzie jesienią kontynuować: "Szpital dziecięcy", "Gry małżeńskie", "Demakijaż", "Gwiazdy na dywaniku" i "Zoom na miasto".

(KOZ, 06.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo