Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Arkadiusz Mierzwa kierownikiem ds. komunikacji korporacyjnej Biedronki

(fot. Piotr Król)

Arkadiusz Mierzwa objął stanowisko kierownika ds. komunikacji korporacyjnej. Na nowym stanowisku odpowiada za relacje z mediami i budowanie pozytywnego wizerunku operatora sieci sklepów Biedronka (Jeronimo Martins Polska).

Arkadiusz Mierzwa w latach 2013-2016 był dyrektorem ds. PR i komunikacji platformy NC+, prowadząc komunikację nowo utworzonej marki po fuzji dwóch operatorów telewizji satelitarnej, a w latach 2008-2013 był rzecznikiem prasowym i dyrektorem biura prasowego Banku Pekao SA. Przez wiele lat był również dziennikarzem ekonomicznym TVN24 i TVN CNBC Biznes. Ostatnio prowadził program "Firmowe ewolucje" na antenie TVP1.

Od grudnia 2016 r. działem komunikacji i spraw korporacyjnych zarządza Katarzyna Scheer.

(JOK, 05.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Waldemar Grzegorczyk odpowiada za komunikację korporacyjną PKN Orlen

Waldemar Grzegorczyk jest p.o. dyrektorem wykonawczym ds. komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen. Wcześniej dyrektorem wykonawczym był Marcin Mastalerek, były rzecznik prasowy partii Prawo i Sprawiedliwość.

- Jako p.o dyrektor wykonawczy ds. komunikacji korporacyjnej odpowiadam zarówno za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną – mówi Waldemar Grzegorczyk. Wylicza podległe mu działy: biuro komunikacji korporacyjnej, zespół ds. realizacji ze społecznościami lokalnymi, zespół ds. wsparcia komunikacji w grupy kapitałowej. W biurze komunikacji korporacyjnej jest biuro prasowe, zespół działań wizerunkowych, zespół kultury i mediów korporacyjnych.

Wcześniej Waldemar Grzegorczyk był rzecznikiem prasowym oraz dyrektorem departamentu komunikacji i promocji resortu prasowego w Ministerstwie Finansów. Był też rzecznikiem prasowym Ciech SA oraz ZUS. W przeszłości pracował jako dziennikarz "Rzeczpospolitej", "Gazety Prawnej" oraz "Dziennika".

(JOK, 21.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo