Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rekwizyty z "Lombard. Życie pod zastaw" do kupienia na Olx.pl

Dochód ze sprzedaży rekwizytów przeznaczony zostanie na cele charytatywne Fundacji TV Puls "Pod Dębem", pomagającej seniorom (fot. materiał prasowy)

4 września br. o godz. 18.20 w TV Puls został wyemitowany pierwszy odcinek serialu "Lombard. Życie pod zastaw". W tym czasie na Olx.pl zostało uruchomione konto z rekwizytami z serialu.

Od poniedziałku do piątku, w trakcie premiery każdego z 39 odcinków serialu "Lombard. Życie pod zastaw", na stronie Olx.pl pojawi się przedmiot, który zagrał w produkcji. Wśród rekwizytów, które pojawią się na specjalnym, dedykowanym serialowi koncie Olx, znajdą się m.in. instrument muzyczny didgeridoo, krasnal ogrodowy zastawiony przez Ziutka (bohater grany przez Henryka Gołębiewskiego), biżuteria, którą nosi serialowa Andżelika (Dominika Skoczylas). Dochód z przedsięwzięcia przeznaczony zostanie na cele charytatywne Fundacji TV Puls "Pod Dębem", pomagającej seniorom.

"Lombard. Życie pod zastaw", seria składająca się z 39 odcinków, opowiada historie ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie, by zastawić swoje rzeczy. Producentem wykonawczym serialu jest Studio A. Serial ma być emitowany o godzinie 18.20.

(JOK, 05.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wiadomości" i "Teleexpress" straciły w sierpniu ponad pół miliona widzów

"Wiadomości" TVP 1 rok do roku straciły 514 tys. widzów (fot. "Wiadomości" i pixabay.com)

"Teleexpress" i "Wiadomości" emitowane w TVP 1 straciły w sierpniu br. rok do roku ponad pół miliona widzów. Największą oglądalność miały "Fakty" TVN.

"Fakty" w sierpniu br. śledziło w TVN średnio 2,285 mln widzów - o 130 tys. mniej niż w sierpniu ub.r. "Wiadomości" TVP 1 oglądało 1,866 mln widzów - i rok do roku ubyło ich 514 tys. - najwięcej spośród wszystkich programów informacyjnych. Widownia "Teleexpressu" też sporo zmalała - o 507 tys., do 1,705 mln.

"Wydarzenia" w Polsacie oglądało 1,424 mln widzów - o 100 tys. mniej niż przed rokiem, a "Panoramę" w TVP 2 - 991,2 tys. widzów (o 313 tys. mniej).

Po uwzględnieniu równoległej emisji w TVN 24 BiS łączna widownia "Faktów" wyniosła 2,414 mln, a "Wydarzeń" - po uwzględnieniu równoczesnej emisji w Polsat News i Polsat News 2 - 1,556 mln widzów.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(JM, 05.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo