Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Owsiak do Ziemca: „Nie można kłamać. Krzychu, nie można kłamać!”

Jerzy Owsiak w materiale wideo skomentował informacje, jakie pojawiły się w „Wiadomości” TVP 1 o festiwalu Przystanek Woodstock. A do prowadzącego ten program Krzysztofa Ziemca zaapelował, by znalazł sobie bardziej przyzwoitą pracę.

„Wiadomości” w swoim materiale o Przystanku Woodstock, określiły go jako „najbardziej obskurny festiwal świata”. Powoływały się przy tym na brytyjską gazetę "Daily Star". 

Jerzy Owsiak opublikował na swoim profilu na Facebooku wypowiedź na ten temat. „I powiem ci tylko jedną rzecz: brałeś udział w tym momencie w niezwykle zmanipulowanej wiadomości. Od początku do końca, od złego tłumaczenia gazety, poprzez mówienie, że są tacy, którzy określają Przystanek Woodstock jako nieprzygotowany organizacyjnie” - mówi w nagraniu Owsiak.

Szef fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypomniał też swoją znajomośc z Krzysztofem Ziemcem: „Krzychu, piliśmy nawet razem wódkę na przyjęciach, a ja opowiadałem tobie o swoich podróżach. A ty słuchałeś tego”. Owsiak dodał: „Krzysztof, porzuć ten podły zawód w tym miejscu, w którym jesteś. Znajdź coś innego, przyzwoitego. Tak, żebyś mógł znowu ze mną rozmawiać o podróżach i żebym mógł się z tobą napić wódki. /.../ Nie można kłamać. Krzychu, nie można kłamać!".

(10.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Ibisz poprowadzi teleturniej w Super Polsat

Krzysztof Ibisz w Polsacie prowadził m.in. teleturniej "Awantura o kasę" (screen YouTube)

Krzysztof Ibisz poprowadzi nowy teleturniej, który trafi na antenę telewizji naziemnej Super Polsat.

Program Krzysztofa Ibisza znajdzie się w jesiennej ramówce. Stacja na razie nie podaje informacji o teleturnieju. – Jesteśmy w trakcie podpisywania umowy licencyjnej i ustalania szczegółów produkcji – mówi Monika Wojdyga-Makowska, dyrektor Super Polsat. - To nie będzie program, który pan Ibisz już prowadził, tylko nowy format – zaznacza. Krzysztof Ibisz też na razie nie zdradza szczegółów: – Nie mogę jeszcze ujawnić projektu.
Będzie to powrót Krzysztofa Ibisza do prowadzenia teleturniejów Polsatu. Wcześniej był gospodarzem m.in. ”Awantury o kasę”, ”Życiowej szansy”, ”Rosyjskiej ruletki” i ”Gry w ciemno”, a także reality show ”Bar” oraz ”Dwa światy”. Ibisz z Polsatem związany jest od 2000 roku.
Super Polsat na jesień planuje też m.in. serial paradokumentalny ”Pierwsza klasa”.
Super Polsat na początku stycznia br. zastąpił Polsat Sport News. Kanał w pierwszym półroczu br. uzyskał 0,72 proc. udziału w rynku (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 10.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo