Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 31, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Daniel Adamski odchodzi z Radia Zet

Daniel Adamski (fot. materiały prasowe)

Daniel Adamski, dyrektor informacji Radia Zet, po 16 latach odchodzi z rozgłośni.

"Radiu Zet poświęciłem 16 lat zawodowego życia, w tym 8 lat jako dyrektor informacji. Zespół, który stworzyłem, a który zbudował silną pozycję lidera cytowalności wśród mediów ogólnopolskich zostawiam w znakomitych rękach mojej dotychczasowej zastępczyni, Kasi Buszkowskiej" – stwierdził Daniel Adamski, cytowany w komunikacie prasowym.

Od sierpnia działem informacji będzie kierować Katarzyna Buszkowska, dotychczasowa zastępczyni dyrektor informacji.

 

Z Grupą Eurozet jest związana od sierpnia 2016 roku. Wcześniej była redaktor naczelną Polskiej Agencji Prasowej, w której pracowała przez 15 lat. Była także wydawcą w TVP i dziennikarką miesięcznika "Film".

 

 

Daniel Adamski był związany z Radiem Zetod 2001 roku. Prowadził "Wiadomości Radia Zet", programy specjalne i, wspólnie z Marzeną Chełminiak, popołudniowy magazyn "Nie do Zobaczenia". Od 2006 roku kierował newsroomem Radiostacji, a w 2008 roku współtworzył Chilli Zet. Dyrektorem informacji Radia Zet był od 2009 roku. Wcześniej przez ponad 4 lata pracował w RMF FM.

 

(KOZ, 31.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 01, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Nałęcz-Nieniewski w Antyradiu, Natasza Kotarska w Chillizet

Mariusz Nałęcz-Nieniewski rozpoczyna pracę dla Antyradia (fot. Eurozet)

Mariusz Nałęcz-Nieniewski dołączył do zespołu Antyradia (Eurozet). Audycję "Spokój w wielkim mieście" w Chillizet (również Eurozet) poprowadzi Natasza Kotarska.

Mariusz Nałęcz-Nieniewski w sierpniu będzie gospodarzem wakacyjnego pasma "Rockomotywa" nadawanego w dni powszednie od godz. 10. Ostatnio związany był z Eską Rock (Grupa ZPR Media). Wcześniej m.in. z Radiem Wawa, Radiem Eska (obie sieci Grupy ZPR Media), a w latach 90. z Radiem Zet.

Z kolei pracę w Chillizet rozpoczyna Natasza Kotarska, która poprowadzi weekendowy program "Spokój w wielkim mieście" (w soboty i niedziele od 10). Kotarska jest producentką programów internetowych i telewizyjnych. Współpracowała m.in. z Polskim Radiem.

(KOZ, 01.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.