Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 03, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Siemiątkowska zastępcą naczelnego Nowej TV

Magdalena Siemiątkowska od 3 lipca rozpoczyna pracę w Nowej TV (fot. Adam Guz / Press)

3 lipca br. Magdalena Siemiątkowska obejmie stanowisko zastępczyni redaktora naczelnego newsów i publicystyki Nowej TV. Będzie też wydawcą programu informacyjnego pt. "24 godziny".

Magdalena Siemiątkowska dotychczas była wydawcą programu informacyjnego, który Maciej Orłoś prowadzi w telewizji Wirtualna Polska. – 30 czerwca zakończył mi się okres wypowiedzenia w Wirtualnej Polsce. Usłyszałam, że jestem świetna, ale że muszą zredukować zespół. Nie podano mi innych powodów rozstania – mówi Magdalena Siemiątkowska, która potwierdziła, że od 3 lipca br. rozpoczyna pracę w Nowej TV. Objęła stanowisko zastępczyni redaktora naczelnego newsów i publicystyki Nowej TV. Będzie też wydawcą programu informacyjnego pt. "24 godziny".

Przed pracą w Telewizji WP pracowała w TVP Info. Magdalena Siemiątkowska straciła pracę w Telewizji Polskiej po tym, gdy razem z Izabelą Leśkiewicz 12 marca 2016 roku odmówiła wydania serwisu, w którym zamiast marszu Komitetu Obrony Demokracji miała być pokazywana na żywo konferencja Episkopatu w sprawie Światowych Dni Młodzieży. Ówczesny dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Mariusz Pilis uznał, że redaktorki odmówiły "wykonania powierzonych zadań programowych".


(JOK, 03.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: internet

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Nowak dyrektorem ds. biznesu e-commerce w Agorze

Maciej Nowak jest związany z Agorą od 1993 roku (fot. materiały prasowe)

7 lipca br. do zespołu segmentu internet w Agorze dołączył Maciej Nowak, który objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. biznesu e-commerce.

Maciej Nowak był dotychczas dyrektorem biznesu internetowego czasopism Agory. Teraz jako dyrektor ds. biznesu e-commerce i jest odpowiedzialny za zwiększenie przychodów z e-commerce i aktywną współpracę z redakcjami Agory. Maciej Nowak od 2012 roku współtworzył cyfrowy dział wydawniczy "Gazety Wyborczej", najpierw jako kierownik, a potem dyrektor. Odpowiadał m.in. za wdrożenie paywalla na Wyborcza.pl. W 2014 roku został dyrektorem cyfryzacji serwisów internetowych "Metra" i czasopism Agory.

W sierpniu br. jego dotychczasowe stanowisko dyrektora biznesu internetowego czasopism Agory obejmie Wioleta Deptuła, która obecnie jest kierownikiem serwisów lifestylowych w pionie czasopism Agory (m.in. Avanti24 i Logo24). Zaczynała w Agorze w 2012 roku jako koordynator projektów w cyfrowym dziale wydawniczym "Gazety Wyborczej". Potem odpowiadała za rozwój aplikacji czasopism.

(JOK, 10.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo