Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 28, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ks. Gołębiowski szefem redakcji programów katolickich w TVP Kraków

TVP3 Kraków

Od 1 lipca br. szefem redakcji programów katolickich im. ks. Andrzeja Baczyńskiego TVP Kraków będzie ks. Andrzej Gołębiowski.

Ks. Andrzej Gołębiowski 1 lipca br. obejmie stanowisko szefa redakcji programów katolickich im. ks. Andrzeja Baczyńskiego TVP Kraków. Jednocześnie rezygnuje ze stanowiska rzecznika prasowego salezjańskiej inspektorii krakowskiej. Ks. Gołębiowski zastąpi na stanowisku ks. dra Piotra Studnickiego, który jest jednocześnie rzecznikiem archidiecezji krakowskiej i nie chciał dłużej łączyć obu funkcji. - Na razie muszę zapoznać się z nowymi obowiązkami. Na pewno będę zajmował się mszą świętą transmitowaną z krakowskich Łagiewnik w niedzielę o 7 rano oraz programem "Wiara i życie" - mówi ks. Andrzej Gołębiowski.

(JOK, 28.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 29, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP będzie dłużej świętować jubileusz Jana Pietrzaka

Program ”Pół wieku Kabaretu pod Egidą” oglądało średnio 957,8 tys. widzów (screen z YouTube)

TVP 1 będzie pokazywać premierowe odcinki program rozrywkowego ”Pół wieku Kabaretu pod Egidą” również w wakacje.

Program, emitowany z okazji 50-lecia pracy artystycznej Jana Pietrzaka z Kabaretem pod Egidą, zadebiutował w Jedynce 2 kwietnia. Początkowo zaplanowano 10 odcinków, które nadawane były do 11 czerwca br., w niedziele o 17.35. Oglądało je średnio 957,8 tys. widzów. Od najbliższej niedzieli 2 lipca w TVP 1 będą emitowane kolejne odcinki cyklu ”Pół wieku Kabaretu pod Egidą”.
W sobotę 24 czerwca TVP 1 transmitował koncert Jana Pietrzaka ”Imieniny Pana Janka”, który śledziło średnio 1,2 mln widzów.
Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 29.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.