Temat: media narodowe

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Czterej pancerni i pies" najpopularniejszym archiwalnym serialem na Vod.tvp.pl

W serwisie Vod.tvp.pl jest już 21 archiwalnych seriali (screen za Vod.tvp.pl)

Na odświeżonej stronie Vod.tvp.pl wyeksponowano kultowe polskie seriale. W trójce najchętniej oglądanych znalazły się "Czterej pancerni i pies", "Stawka większa niż życie" oraz "07 zgłoś się".

Od 25 maja br. w serwisie Vod.tvp.pl promowane są również archiwalne zasoby Telewizji Polskiej w postaci 21 seriali (m.in. "Alternatywy 4", "Zmiennicy", "Siedem życzeń", "07 zgłoś się", "Daleko od szosy", "Mistrz i Małgorzata", "Wojna domowa", "Stawiam na Tolka Banana").

- Wraz ze startem serwisu w nowej odsłonie poprawiliśmy ekspozycję treści archiwalnych. Wcześniej bardzo trudno było je znaleźć. Od chwili startu w trójce najchętniej oglądanych seriali znalazły się "Czterej pancerni i pies", "Stawka większa niż życie" i "07 zgłoś się" - mówi Kuba Sufin, dyrektor Ośrodka Mediów Interaktywnych w Telewizji Polskiej, który nie chce jeszcze mówić o wynikach. TVP ma w planach szersze udostępnianie zasobów archiwalnych. Kolejne treści będą dostępne na takich samych zasadach, czyli bezpłatnie.

(JOK, 30.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.