Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 20, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Orzech rezygnuje z prowadzenia konkursu Premier na festiwalu w Opolu

Artur Orzech (fot. Michał Kołyga/Press)

Dziennikarz muzyczny Artur Orzech ogłosił na Facebooku, że rezygnuje z prowadzenia konkursu Premier na tegorocznym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

”Przepraszam za porę nocy, ale właśnie wróciłem z pracy w Jeleniej Górze. I przepraszam za szczerość, ale jeśli Arek Jakubik i Dr Misio odpadają z premier w Opolu, które mam prowadzić - to ja też. Dla mnie to właśnie była szansa na pokazanie dystansu. Skoro TVP zakwalifikowała i słusznie tę piosenkę, to pytam po cóż nagle wycofuje?!… Szala się przelała. Jeżeli to oczywiście prawda co czytam w internecie. Dobrej nocy. Jutro/dzisiaj o tym poinformuję Tvp1” - napisał Artur Orzech na Facebooku.

Jak informowaliśmy, Telewizja Polska odwołała występ zespołu Dr Misio w konkursie Premier ”z uwagi na nieemisyjny charakter” oficjalnego teledysku piosenki ”Pismo”.

(KOZ, 20.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.