Dział: RADIO

Dodano: Maj 19, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Czy w tym kraju znajdzie się jeszcze dla mnie robota w mediach?" #KluczkaSzukaRoboty

Maciej Kluczka (screen za Radio Merkury)

Reporter radiowy Maciej Kluczka dwukrotnie stracił pracę w mediach narodowych w 2017 roku. Za drugim razem w Polskim Radiu 24 był zatrudniony od poniedziałku do czwartku.

Maciej Kluczka, były dziennikarz Radia Merkury, pracę jako reporter Polskiego Radia 24 rozpoczął w poniedziałek 15 maja br. W Polskim Radiu został zatrudniony na etacie. Jednak już w czwartek 18 maja rozwiązano z nim umowę, nie podając powodów.


Maciej Kluczka w lutym br. rozstał się z publicznym Radiem Merkury. Po wywiadzie z europosłem Ryszardem Czarneckim został odsunięty od prowadzenia porannych rozmów w audycji "Kluczowy temat" i zajmowania się tematami politycznymi w stacji. Zapytał on wtedy polityka PiS, kiedy ostatni raz był na dyżurze poselskim w swoim biurze w Poznaniu i o jego syna Przemysława, też posła PiS.

(19.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Maj 20, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Radiem Olsztyn rozstał się Michał Porycki - rozpoznawalny głos tej stacji

Michał Porycki, prezenter publicznego Radia Olsztyn, po 22 latach odszedł z rozgłośni.
Rozstał się z Radiem Olsztyn za porozumieniem stron.

– Postanowiłem przed czterdziestką jeszcze coś zmienić, bo po czterdziestce już nie będzie mi się chciało – tłumaczy prezenter. Dodaje, że na decyzję złożyło się wiele czynników. – Nie chciałem się godzić na pewne posunięcia dotyczące mojej osoby w grafiku. Nie lubię zarządzania firmą przez chaos, ale też trochę się wyeksploatowałem w roli prowadzącego – wymienia powody odejścia Michał Porycki.

W Radiu Olsztyn prowadził ostatnio programy ”Bliższe spotkania”, ”Najlepsza pora dnia” i listę przebojów ”Raga top”. Z początkiem czerwca br. przechodzi do olsztyńskiej agencji eventowej Bartbo, w której będzie się zajmować promocją internetową i PR-ową oraz prowadzeniem eventów.

(KOZ, 20.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.