Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Maj 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Baleja po ponad 10 latach odchodzi z RMF FM

Kamil Baleja (fot. archiwum "Press")

Kamil Baleja, współprowadzący poranny program "Wstawaj, szkoda dnia" w RMF FM, odchodzi z rozgłośni.

- Po 10 latach trzeba spróbować czegoś nowego - mówi Kamil Baleja, który z rodziną chce przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy. Czy przechodzi do Radia Zet? - Wszyscy o to pytają. Prawda jest taka, że na tym etapie niczego nie zakładam, niczego nie wykluczam - odpowiada. Przedstawiciele Eurozetu również nie potwierdzają plotek, że prezenter miałby zasilić Zetkę.

RMF FM o odejściu Balei wypowiada się lakonicznie. - Podobno smog go dusił... - stwierdza dyrektor PR Grupy RMF Maciej Brzozowski.

Kamil Baleja gospodarzem porannego programu, który prowadzi z Przemysławem Skowronem od września ub.r., będzie tylko do końca tygodnia. Formalnie ze stacją będzie związany do końca lipca br.

Wcześniej, od września 2014 roku, Baleja razem z Katarzyną Wilk tworzył duet prowadzących popołudniowe pasmo "Lepsza połowa dnia". Prowadził takie audycje jak "Swoją drogą", "Interaktywne noce", "RMF Extra" i "Przepis na weekend". Przez prawie cztery lata był prezenterem RMF Maxxx. Baleja do zespołu RMF FM dołączył w marcu 2007 roku. Przed pracą w RMF FM był współpracownikiem publicznego zielonogórskiego Radia Zachód. Prowadził tam m.in. popołudniowe pasmo informacyjne, audycje muzyczne i listę przebojów. Z kolei w latach 2003-2005 związany był z Akademickim Radiem Index.

(KOZ, 10.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: media narodowe

Dział: RADIO

Dodano: Maj 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Świątek prowadzi "Świątek w piątek" w Polskim Radiu 24

(fot. Polskie Radio 24)

Krzysztof Świątek, szef publicystyki Polskiego Radia 24, prowadzi w tej stacji nowy magazyn "Świątek w piątek".

Program nadawany jest w piątki między 16 a 19. Po 16 przedstawiane są najważniejsze informacje dnia z komentarzami do nich. W "Debacie dnia" (po 17) Krzysztof Świątek rozmawia z publicystami – Adrianem Stankowskim z "Gazety Polskiej Codziennie" i Januszem Schwertnerem z Onetu o osobie/osobach, o których było głośno w mijającym tygodniu.

Z kolei po 18 jest miejsce na kulturę. Monika Małkowska w cyklu "Co warto" przeprowadza rozmowy o stylu życia, filozofii, etyce, a Katarzyna Cygler rozmawia z aktorami, reżyserami, rysownikami, a także zapowiada najważniejsze wydarzenia kulturalne z całej Polski.

Od poniedziałku do czwartku gospodarzem popołudniowego pasma jest Piotr Wąż.

(10.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo