Dział: PRASA

Dodano: Maj 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Wieczorek zastąpiła Paulinę Reiter na stanowisku naczelnej ”Wysokich Obcasów"

Ewa Wieczorek została redaktor naczelną ”Wysokich Obcasów”, sobotniego magazynu ”Gazety Wyborczej” (Agora). Wieczorek wróciła na to stanowisko po kilkuletniej przerwie.

Ewa Wieczorek zastąpiła na stanowisku redaktor naczelnej Paulinę Reiter, która pozostaje w zespole magazynu. Reiter kierowała ”Wysokimi Obcasami” od lipca 2014 roku.

Wieczorek z "Wysokimi Obcasami" związana jest od początku ich istnienia, czyli od 1999 roku. Początkowo jako redaktor tytułu, a przez siedem lat (2005-2012) jako redaktor naczelna. Od 2012 roku pracowała w ”Dużym Formacie”, a we wrześniu 2016 roku została naczelną miesięcznika ”Wysokie Obcasy Extra”.

(KOZ, 05.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Maj 07, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Manila Times" nawołuje do bojkotu "New York Timesa"

Filipiński dziennik "Manila Times" w komentarzu redakcyjnym nawołuje mieszkańców kraju do potępienia i bojkotu amerykańskiego "New York Timesa". Powodem są artykuły "NYT" niekorzystnie przedstawiające prezydenta Filipin.

"NYT" w artykule "Niech świat potępi Duterte" opublikowanym 25 kwietnia br. określił prezydenta Filipin Rodrigo Duterte jako "człowieka, którego należy powstrzymać". Publicysta "Manila Times" Rigoberto Tiglao na pierwszej stronie wydania gazety z 28 kwietnia wyliczył przyczyny, z powodu których tekst "NYT" szkodzi wizerunkowi Filipin. Tiglao twierdzi, że doniesienia "NYT" są pomówieniami opartymi na nieprawdziwych informacjach, a cytowane dane o rzekomej liczbie ofiar prezydenckiej kampanii antynarkotykowej nazywa "propagandą" opartą na fałszywych liczbach podawanych przez lokalny serwis "Rappler". Tekst w "Manila Times" kończy się wezwaniem do bojkotu "New York Timesa" i radą, by pisać skargi w obronie Filipin w mediach społecznościowych i na podane pod tekstem adresy mailowe do redakcji amerykańskiej gazety.

(PAP, RUT, 07.05.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo