Temat: marketing

Dział: PERSONALIA

Dodano: Marzec 29, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Krynicka dyrektorem sprzedaży w Grupie Netsprint

Agata Krynicka będzie zarządzała siedmioosobowym zespołem (fot. materiały prasowe)

Agata Krynicka została dyrektorem sprzedaży ds. content marketingu w Grupie Netsprint.

Dotychczas była dyrektorem zarządzającym w agencji content marketingowej Scoop (Grupa Adnext). W Netsprint będzie odpowiedzialna za realizację budżetów w obszarze kampanii content marketingowych opartych na danych na temat użytkowników (data driven). Krynickiej będzie podlegał siedmioosobowy dział zajmujący się m.in. obsługą klientów, opracowywaniem wizji i strategii kampanii emitowanych w sieciach ContentStream i WhitePress.

(IKO, 29.03.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Marzec 29, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes telewizji WP Wojciech Pawlak zrezygnował ze stanowiska

Wojciech Pawlak, prezes telewizji Wirtualnej Polski, zrezygnował ze stanowiska.

"Zakończyła się pionierska faza rozwoju projektu telewizji WP związana z uruchomieniem stacji. Cieszę się, że mogłem służyć Grupie Wirtualna Polska swoim doświadczeniem w tym niezwykle wymagającym czasie" – powiedział Wojciech Pawlak.

Pawlak do zespołu WP dołączył w marcu ub.r. W latach 2006-2009 był dyrektorem TVP 2. Do Dwójki przyszedł z Polsatu, gdzie był dyrektorem ds. strategii i komunikacji. Wcześniej, od 1994 do 2000 roku, kierował TNS OBOP.

Jednocześnie WP poinformowała o utworzeniu nowego zespołu zarządzającego kanałem. W jego skład weszli: Barbara Bilińska (dyrektor programowa stacji), Marta Czartoryska-Żak (wiceprezes WP ds. marketingu), Jacek Amsterdamski (dyrektor ds. produkcji, techniki i emisji telewizji), Tomasz Machała (wiceprezes WP ds. wydawniczych odpowiedzialny za informacje i publicystykę telewizji), Daniel Czarnecki (dyrektor operacyjny stacji). Zespół podlegać będzie bezpośrednio Jackowi Świderskiemu, prezesowi WP.

Według naszych wcześniejszych ustaleń WP skończy współpracę m.in. z odpowiedzialną za część lifestylową poranka Małgorzatą Ohme (wcześniej m.in. naczelna MamaDu.pl i miesięcznika "Gaga") oraz jedną z jej prowadzących Katarzyną Krupą.

"Po pierwszych czterech miesiącach, wchodzimy w planowany wcześniej etap głębszej integracji struktur telewizyjnych z online’owymi" – stwierdził prezes WP Jacek Świderski.

Z czterech kanałów uruchomionych w ub.r. na MUX 8 telewizja WP radzi sobie najgorzej. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w lutym br. jej udział w rynku wyniósł 0,08 proc.

Więcej o zmianach w telewizji WP przeczytasz tu.

(KOZ, 29.03.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo