Temat: kampania społeczna

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Redakcje już tradycyjnie wspomagają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy fantami

WOŚP

Dzień w Radiu Zet, dzień z reporterem Gazeta.pl czy sobota z Marcinem Mellerem - takie atrakcje można licytować w ramach 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Edipresse Polska oddało na licytację sesję okładkową czerwcowego miesięcznika "Mamo, To Ja". Radio Zet sprzedaje na aukcji dzień w redakcji stacji. W jego programie są: spotkania z prowadzącymi "Dzień Dobry Bardzo", "Od Ucha do Ucha" i "Uważam Zet"; przygotowanie prognozy pogody w porannym paśmie; rozmowa z Konradem Piaseckim; udział w produkcji programu i w porannym kolegium. Antyradio wystawi na sprzedaż m.in. winylowe wydanie najnowszej płyty zespołu Metallica z autografem Larsa Urlicha.

Redakcja Gazeta.pl na licytacji proponuję piłkę i plakat z autografem Grzegorza Krychowiaka, warsztat w studiu programu wideo "Haps", wycieczkę po warszawskiej siedzibie Agory, reklamę na Gazeta.pl oraz dzień w terenie z Tomaszem Golonko, reporterem Gazeta.pl.

Onet na charytatywne aukcje w serwisie Allegro wystawia przedmioty od gości programu Onet Rano: m.in. plakat filmowy "Powidoki" z autografem Bogusława Lindy, gitarę Adama Darskiego - Nergala, a także nagranie na pocztę głosową w wykonaniu Borysa Szyca.

"Joy" (Marquard Media Publishing) wystawia m.in. obraz Macademian Girl, biżuterię Ani Kruk z dedykacją oraz zdjęcia Maffashion i Red Lipstick Monster. 

Dużo licytacji prowadzi TVN. Są to m.in. dzień z Marcinem Mellerem, kolacja przygotowana przez Mateusza Gesslera, dyżur pogodowy z Dorotą Gardias, plecak Leszka Stanka z programu "Azja Express", kolacja dla czterech osób z Magdą Gessler.

Aukcje na rzecz WOŚP prowadzone są w serwisie Allegro.

(JM, 15.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: pożegnanie

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 16, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarł ks. Mieczysław Maliński, pisarz i publicysta

W wieku 92 lat zmarł ks. Mieczysław Maliński, pisarz i publicysta m.in. „Tygodnika Powszechnego”, miesięcznika „Znak” i „Dziennika Polskiego”.

Ks. Mieczysław Maliński napisał prawie 150 książek m.in. "Po co sakramenty?", "Aby nie ustać w drodze", "Matka Jezusa", "Pokochać życie". "Katechizm dla bierzmowanych", "Zanim powiesz kocham", "Katechizm dla poszukujących". Największą popularnością cieszyła się biografia Jana Pawła II "Wezwano mnie z dalekiego kraju", która została przetłumaczona na kilkanaście języków.
W "Tygodniku Powszechnym" publikował tzw. "ramki", cotygodniowe krótkie rozważania nt. niedzielnej Ewangelii. Współpracował z miesięcznikiem "Znak". Jego felietony od końca lat 80. zamieszczał "Dziennik Polski". W ostatnich latach umieszczał swoje homilie i rozważania na własnej stronie internetowej. Ostatni wpis datowany jest na 15 stycznia br.
Pogrzeb ks. Mieczysława Malińskiego odbędzie się 24 stycznia na Cmentarzu Salwatorskim w Krakowie. O godz. 11 w kościele ss. Wizytek przy ul. Krowoderskiej odprawiona zostanie msza św. za zmarłego. Ceremonia pogrzebowa, której przewodniczył będzie kard. Stanisław Dziwisz, rozpocznie się o godz. 13.

(PAP, MAK, 16.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo