Temat: social media

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 09, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

O Ryszardzie Petru najgłośniej w mediach społecznościowych

Ryszard Petru (fot. Adrian Grycuk / za wikipedia.org)

Wyjazd Ryszarda Petru, lidera partii Nowoczesna wraz z Joanną Szmidt na Sylwestra do Portugalii, w czasie, gdy partie opozycji protestują w Sejmie, był szeroko komentowany w mediach. Jak policzył dla nas Press-Service Monitoring Mediów w okresie od 31 grudnia 2016 roku do 4 stycznia 2017 roku (do godz. 15.) pojawiło się 15 837 informacji na temat Petru.

Najwięcej mówiono o polityku w mediach społecznościowych – w ciągu ponad pięciu dni pojawiło się blisko 13,9 tys. informacji. O liderze Nowoczesnej głośno było także w serwisach internetowych – 1,2 tys. informacji. Rzadziej wspominano o nim w telewizji (343), radiu (207) i w prasie (198). Najwięcej wzmianek pojawiło się w TVP Info (80), TVN 24 (62) i w serwisie Polskaprasa.pl (61).

(IKO, @PSMMonitoring, 09.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: You Tube

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 09, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ucho Prezesa - Robert Górski. Odcinek pierwszy i drugi [WIDEO]

Ucho Prezesa - odcinek pierwszy i drugi (screen za Youtube.com)

Ucho Prezesa - odcinek 1 i 2. W sieci pojawiły się pierwszy i drugi odcinek serialu kabaretowego "Ucho Prezesa" przygotowanego przez Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

W serialu "Ucho Prezesa" Robert Górski wciela się w rolę Prezesa, który chce "umeblować Polskę". Kabareciarz w swoim gabinecie przyjmuje petentów - m.in. prezydenta. W jednej ze scen grozi, że jak "ten pulpet z Wiadomości nie schudnie, to ją zwolni", i że "telewizja nie jest po to, żeby ludzie ją oglądali, tylko żeby płacili abonament".

Poniżej odcinek pierwszy i drugi. Zwiastun trzeciego odcinka znajdziesz tu.

Ucho Prezesa - odcinek 1

W pierwszym odcinku "Ucha Prezesa" Mariusz oprowadza Prezesa po nowo urządzonym gabinecie, którego niezłomnym strażnikiem jest pani Basia. Właśnie do tego miejsca starają się dotrzeć wszyscy, którzy mają coś do załawienia.

Ucho Prezesa - odcinek 2

W odcinku drugim "Ucha Prezesa" Prezes szkoli Mariusza, jak zarządzać jednostkami i całymi instytucjami. Jest na to pewien specyficzny i niezwykle skuteczny sposób - zarządzanie poprzez własnoręcznie wywołany kryzys. Co z tego wyniknie?

Zwiastun trzeciego odcinka znajdziesz tu.

(TAD, 09.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo