Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominik Zdort pożegnał się z czytelnikami "Plusa Minusa" "Rzeczpospolitej"

Dominik Zdort (fot. YouTube/TV Republika)

W "Plusie Minusie" ukazał się ostatni tekst Dominika Zdorta, który odchodzi z redakcji "Rzeczpospolitej" po tym jak na łamach dziennika redakcja przestała publikować rysunki Andrzeja Krauzego. Zdort był szefem weekendowego dodatku. Tak pożegnał się z czytelnikami pod felietonem z 5 stycznia 2016 roku.

To mój ostatni felieton w Plusie Minusie. To miejsce i kierowanie magazynem „Rzeczpospolitej" przekazuję innym. Z żalem, bo minione 5 lat było najlepszym czasem w moim dziennikarskim życiu. W imieniu rozstającego się z Plusem naszego małego zespołu redaktorskiego, a więc także Beaty Zubowicz, Wojciecha Stanisławskiego i Filipa Memchesa, dziękuje za wierność i wyrazy sympatii wszystkim tym, dla których nasz magazyn stał się ważną weekendową lekturą. Osobiście zaś dziękuję tym, którzy dali się sprowokować tekstem o ekstradycji Tatarów, których wkurzyłem pisząc o religii „biegactwa" i tym, którzy zareagowali, gdy protestowałem przeciw wypuszczanym samopas psom. Dziękuję za reakcje, także za te wrogie. Bo, jak kiedyś ktoś zauważył, reakcja jest świadectwem życia.

PRZECZYTAJ TEŻ:
Michał Szułdrzyński nowym szefem "Plusa Minusa"
Dominik Zdort krytykowany za seksizm i prywatę po felietonie o mandacie

(05.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Bujara redaktor naczelną „Gazety Wyborczej Rzeszów”

Małgorzata Bujara (fot. materiały prasowe Agory)

Redaktor naczelną rzeszowskiego oddziału „Gazety Wyborczej” została Małgorzata Bujara. Zastąpiła Grażynę Gugałę-Gubernat, która odchodzi z Agory z powodów osobistych, ale ma współpracować z redakcją.

Małgorzata Bujara jest związana z „Gazetą Wyborczą Rzeszów” od 1997 roku. Pisze głównie o polityce. Przez ostatnie kilka lat była zastępcą redaktor naczelnej rzeszowskiej „Gazety Wyborczej”.

(PR, 05.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.