Temat: media narodowe

Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Pawłowska i Zuzanna Łapicka-Olbrychska odchodzą z TVP 1

Z Programem 1 Telewizji Polskiej rozstają się Barbara Pawłowska z redakcji form dokumentalnych i Zuzanna Łapicka-Olbrychska z redakcji rozrywki i oprawy.

Obie były związane z Telewizją Polską przez wiele lat. Barbara Pawłowska pracowała m.in. jako kierownik i zastępca kierownika redakcji form dokumentalnych TVP 1, a ostatnio była w tej redakcji na pół etatu. Z kolei Zuzanna Łapicka-Olbrychska w ramach zmian kadrowych na początku 2016 roku straciła funkcję kierownika redakcji rozrywki i oprawy Jedynki i została przesunięta na stanowisko sekretarza redakcji.

(RUT, 05.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: radio

Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Polskiego Radia odchodzi dziennikarka sejmowa Agnieszka Rucińska

Agnieszka Rucińska, dziennikarka sejmowa Informacyjnej Agencji Radiowej, odchodzi z Polskiego Radia.

O swojej decyzji poinformowała na Twitterze. – Czas na nowe wyzwania i doświadczenia. To już ten etap po tylu latach pracy – mówi Rucińska, pytana o powody. Dalszych planów zawodowych na razie nie zdradza.

Agnieszka Rucińska w IAR pracowała siedem lat. Wcześniej związana była z radiową Jedynką. W Polskim Radiu 24 rozmawiała z politykami w audycji "Bez pudru".

(KOZ, 05.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.