Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 03, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szefowa "Magazynu Ekspresu Reporterów" odchodzi z TVP

Barbara Paciorkowska (fot. Jan Bogacz / TVP)

Barbara Paciorkowska, kierownik redakcji filmu dokumentalnego i reportażu TVP 2, odchodzi z Telewizji Polskiej.

Paciorkowska była m.in. pomysłodawczynią i redaktor naczelną emitowanego od 1999 roku „Magazynu Ekspresu Reporterów” - programu będącego kontynuacją „Ekspresu Reporterów”. W TVP nie zapadła jeszcze decyzja, kto ją zastąpi.

- Dajemy sobie trochę czasu na przygotowanie nowej struktury organizacyjnej. Zespół „Magazynu Ekspresu Reporterów” będzie pracował po staremu, nie uronimy nic z dorobku pani Barbary Paciorkowskiej – mówi Marcin Wolski, dyrektor TVP 2. - Namawialiśmy ją, żeby z nami została, ale zdecydowała inaczej. Mam nadzieję, że po roku karencji będzie z Dwójką współpracować – dodaje.

Barbara Paciorkowska skorzystała z programu dobrowolnych odejść, więc zgodnie z jego zasadami w okresie karencji po rozstaniu z TVP nie będzie mogła z telewizją współpracować.

(RUT, 03.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: radio

Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 03, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Starybrat w Rock Radiu o poranku zastąpił Piotra Kędzierskiego

Marek Starybrat prowadzi "Powstanie Rock Radia" między 6 a 9.30

Sieć Rock Radio (Grupa Radiowa Agory) zmieniła prowadzącego poranek – Piotra Kędzierskiego zastąpił Marek Starybrat.

Marek Starybrat jest gospodarzem nowej audycji ”Powstanie Rock Radia”, nadawanej od poniedziałku do piątku między 6 a 9.30. Starybrat do tej pory był prowadzącym popołudniowy program ”Chyba twój stary” (między 14 a 18).

Porę nadawania zmieniła audycja Piotra Kędzierskiego ”Piotr Kędzierski show” – zamiast rano jest emitowana w godz. 9.30-13.

- Marek Starybrat jest urodzonym porankowcem z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu porannych audycji i budzeniu słuchaczy. Z kolei Piotr Kędzierski to wulkan energii, pomysłów i dobrego humoru, który sprawi, że czas w pracy będzie płynął zdecydowanie szybciej - tłumaczy zmianę Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory. Starybrat w 2015 roku do Rock Radia przeszedł z Radia Zet.

Popołudniowe pasmo ”Rock Radio gra” (od 13 do 17) prowadzi Przemysław Cacak (dotychczas gospodarz bloku przedpołudniowego), a wieczorną audycję ”Klasyczny wieczór” Cezary Bielak.

Sieć Rock Radio tworzą cztery stacje: w Warszawie, Krakowie, Opolu i Poznaniu.

(KOZ, 03.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.