Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 27, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Większość tygodników opinii ukaże się jeszcze w tym roku

Tygodniki opinii

"Tygodnik Powszechny", "Wprost", "Tygodnik do Rzeczy" i "W Sieci" po świętach, a przed Nowym Rokiem, wydają jeszcze kolejne numery. W br. nie ukaże się już tygodnik "Newsweek Polska".

Datowany na 19 grudnia - 1 stycznia podwójny numer tygodnika "Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska) ma 170 stron i cenę 8,5 zł. Kolejny numer tygodnika ukaże się w poniedziałek 2 stycznia 2017 roku.

Podwójny numer na święta przygotował też "Tygodnik Powszechny" (Tygodnik Powszechny). Datowany na 18-25 grudnia dostępny był w sprzedaży od 14 do 26 grudnia br. Miał 140 stron, kosztował 9,99 zł. Kolejny numer, również podwójny, pojawił się w sprzedaży 27 grudnia.

"Polityka" (Polityka) na święta ukazała się niestandardowo w poniedziałek, 19 grudnia br. Datowany na 19-27 grudnia miał 172 strony i cenę 7,99 zł. Kolejny numer pojawi się jak zwykle w środę, 28 grudnia.

"W Sieci" (Fratria) i "Tygodnik do Rzeczy" (Orle Pióro) ukazały się normalnie, ale ze zwiększoną liczbą stron - ten pierwszy ma 148 stron, a drugi - 132. Ich kolejne numery pojawiły się we wtorek 27 grudnia. Tego samego dnia został też wydany nowy numer "Wprost" (AWR Wprost). (JM)

(JM, 27.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 27, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kaczyński Człowiekiem Wolności 2016 tygodnika „W Sieci”

Okładka tygodnika "W Sieci"

Tytuł Człowieka Wolności 2016 tygodnik „W Sieci” przyzna prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu.

„Jarosław Kaczyński sprawie wolności służy już od kilkudziesięciu lat. Zaczynał w opozycji antykomunistycznej, ale – w przeciwieństwie do wielu współtowarzyszy drogi – nie zaakceptował po 1989 r. ledwie częściowej, w dużej mierze fasadowej, zmiany” – napisał Jacek Karnowski, redaktor naczelny „W Sieci”.
W tygodniku "W Sieci"ukazał się wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Oskarżył on w nich media, o to, że niedawno brały one udział w "próbie puczu". "Media osiągnęły dno. Po pierwsze, brały bezpośrednio udział w próbie puczu, próbie ataku na Sejm. Ona się wprawdzie nie udała, bo okazali się za słabi, ale taką próbę podjęto, a media zwoływały ludzi, by wzięli w niej udział".
W poprzednich latach nagrodę przyznano: prof. Krzysztofowi Szwagrzykowi, Jarosławowi Markowi Rymkiewiczowi i prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

(MAK, 27.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo