Temat: badania rynku i opinii

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gazeta Wyborcza" najczęściej cytowana w listopadzie

(fot. materiały prasowe)

W listopadzie najczęściej cytowana przez inne media była "Gazeta Wyborcza". Wyprzedziła pod tym względem Radio Zet i RMF FM - wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów. 

Na "Gazetę Wyborczą" inne media powoływały się w listopadzie 444 razy, głównie w związku z artykułem o życiorysie Mariusza Muszyńskiego, sędziego Trybunału Konstytucyjnego i zmiany w systemie podatkowym. Drugie miejsce zajęło Radio Zet (412 powołań), a trzecie - RMF FM (353).

W kategorii tygodników najczęściej powoływano się na "Newsweek Polska" - 158 razy. Najczęściej cytowanym miesięcznikiem był "Forbes" (38 razy), głównie z powodu rankingu "100 największych polskich firm prywatnych".

Wśród stacji telewizyjnych najczęściej wspominany był kanał TVN 24 – 224 razy, który swoją pozycję zawdzięcza wypowiedzi rzecznika rządu na temat wypadku w Izraelu, w którym brała udział delegacja z udziałem premier Beaty Szydło.

W kategorii stron internetowych zakwalifikowanych przez IMM jako portale opiniotwórcze najczęściej cytowany był portal Wp.pl – 150 razy, głównie w związku z informacjami o ekshumacjach ofiar katastrofy smoleńskiej.

(JM, 21.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.