Temat: Grand Press

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 13, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grand Press 2016. Wojciech Bojanowski zdobył Grand Press za reportaż telewizyjny

Wojciech Bojanowski (fot. Adam Guz/Press)

Nagroda Grand Press w kategorii Reportaż telewizyjny trafiła do Wojciecha Bojanowskiego (TVN 24) za reportaż ”Droga przez piekło”.

„Droga przez piekło” to reportaż Wojciecha Bojanowskiego zrobiony na odcinku autostrady w Calais, gdzie od ponad dwóch lat zdeterminowani imigranci, chcąc się dostać do Wielkiej Brytanii, napadają na jadące w stronę granicy ciężarówki.

Press

Pozostałe nominacje w kategorii Reportaż telewizyjny

Cykl: „Radny kpi z prawa” – reportaż Artura Borzęckiego („Interwencja” Polsat) o radnym gminy Wołczyn, który mimo wymierzanych mu kar wciąż atakuje i zastrasza mieszkańców.
„Kierunek Budapeszt” – reportaż Cypriana Jopka („Czarno na białym” TVN 24) pokazujący, jak zmieniły się Węgry w ciągu sześciu lat rządów Viktora Orbána i czy taka przyszłość czeka Polskę.
„Staruszkowo” – reportaż Joanny Frydrych („Magazyn Ekspresu Reporterów” TVP 2) o pani Krystynie prowadzącej w Karpaczu dom dla starych i chorych psów.

Press

„Niepełnosprawni?” – reportaż Aliny Suworow („Magazyn Ekspresu Reporterów” TVP 2) o tym, jak prezydent Zielonej Góry i jego urzędnik załatwiają sobie orzeczenia o niepełnosprawności, by móc korzystać z udogodnień dla niepełnosprawnych.
„Hejt, który niszczy życie” – reportaż Endy’ego Gęsiny-Torresa („Superwizjer” TVN) o youtuberach, którzy budują swoją popularność na obrażaniu i poniżaniu innych, wychowując armię hejterów.
„Żar” – reportaż Andrzeja Buchowskiego (TVP 3 Opole) pokazujący niesamowitą Kobiecą Drużynę Pożarniczą z OSP Żelazna, która jako jedyna w kraju zdobyła potrójne wicemistrzostwo Polski i kilkakrotnie mistrzostwo województwa w zawodach sportowo-pożarniczych.

Press

(13.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: reklama

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 14, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sebastien Guy na wyłączność w Lemon Film Studio

Sebastien Guy (fot. za Facebook)

Firma produkcyjna Lemon Film Studio, realizująca produkcje reklamowe, tworzy bazę reżyserów, z którymi pracuje w Polsce na wyłączność. 

Pierwszym reżyserem, który w Polsce będzie pracował na wyłączność z Lemon Film Studio, jest  Sebastien Guy. Pochodzi z Australii, studiował aktorstwo w Cameron Thor Studios, ukończył też studia filmowe na California State University. Guy pracował dla takich marek, jak m.in. Volvo, Porsche, BMW, Audi, Mercedes-Benz.

(AMS, 14.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo