Temat: Grand Press

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 13, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grand Press 2016. Włodzimierz Szaranowicz z Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego

Nagrodę z rąk Izabelli Sierakowskiej-Tomaszewskiej odebrał syn Włodzimierza Szaranowicza - Michał (fot. Adam Guz/Press)

Włodzimierz Szaranowicz otrzymał Nagrodę im. Bohdana Tomaszewskiego.

Włodzimierz Szaranowicz od lat pracuje w TVP, ale warsztatu sprawozdawcy sportowego uczył się w Polskim Radiu. Jego komentarz sportowy jest inteligentny i emocjonalny zarazem, cechuje go duża kultura słowa. Potrafi wzbogacić odbiór każdego widowiska sportowego, które komentuje. Ma w dorobku obsługę 16 igrzysk olimpijskich (letnich i zimowych), a kierowany przez niego kanał TVP Sport skończył w tym roku dziesięć lat i należy do stacji, które w ostatnim czasie nie straciły ani widzów, ani wiarygodności.

Nagrodę im. Bohdana Tomaszewskiego ustanowił magazyn "Press" w porozumieniu z Fundacją im. Bohdana Tomaszewskiego w roku śmierci tego znamienitego dziennikarza. Nagradzamy nią dziennikarzy sportowych cechujących się doskonałym warsztatem, elegancją w posługiwaniu się językiem polskim oraz wysoką kulturą zawodową i osobistą.

W drugiej edycji nagrody nominowani byli również Paweł Wilkowicz (Sport.pl) i Mirosław Żukowski („Rzeczpospolita”)

Sponsorem Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego jest Samsung – producent smartfona Samsung Galaxy S7 edge, który oferuje zaawansowany aparat fotograficzny, doskonały ekran Super Amoled, wydajny procesor i wodoszczelną obudowę.

Press

(13.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.