Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 01, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Janusz Weiss będzie współpracował z Superstacją

Janusz Weiss przez 23 lata pracował w Radiu Zet (fot. Marcin Obara)

Janusz Weiss dołączy do grona prowadzących program "Bez ograniczeń" w Superstacji - dowiedział się "Presserwis".

W programie "Bez ograniczeń", nadawanym codziennie o godz. 23, wydarzenia dnia komentują widzowie – telefonicznie i e-mailowo. Obecnie gospodarzami audycji są na zmianę Janusz Płoński i Jacek Zimnik. Superstacja planuje jednak, że program będzie prowadzony przez duety, a wśród prowadzących znajdzie się Janusz Weiss, który od września 2013 roku do maja 2016 roku współpracował z radiową Jedynką. Był tam m.in. autorem audycji ”Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać” i ”Ene due like fake”.
Wcześniej Weiss przez 23 lata pracował w Radiu Zet, m.in. jako gospodarz audycji "Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie". Weiss współtworzył tę rozgłośnię w 1990 roku wraz z Andrzejem Woyciechowskim i Leszkiem Stafiejem.

(KOZ, 01.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.