Temat: public relations

Dział: PERSONALIA

Dodano: Listopad 02, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Świerżewski będzie rzecznikiem Ministerstwa Finansów

W poniedziałek 7 listopada Łukasz Świerżewski obejmie stanowisko dyrektora biura komunikacji i promocji oraz rzecznika prasowego Ministerstwa Finansów.

Przez ostatnie trzy lata Łukasz Świerżewski był związany z PKO Bankiem Polskim, gdzie pełnił m.in. obowiązki dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej oraz rzecznika prasowego. Wcześniej pracował jako zastępca redaktora naczelnego "Harvard Business Review Polska" i dyrektor ICAN Research. W latach 1999-2004 był dziennikarzem "Pulsu Biznesu". Jest doktorem nauk ekonomicznych.
W Ministerstwie Finansów Łukasz Świerżewski zajmie miejsce Waldemara Grzegorczyka, który rozstaje się z resortem.
Nowym rzecznikiem PKO Banku Polskiego i dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej jest Aleksandra Gieros-Brzezińska, od października ub.r. do maja br. rzecznik TVP. Wcześniej była kierownikiem działu komunikacji korporacyjnej w Polkomtelu (Grupa Cyfrowy Polsat).

(RUT, PAP, 02.11.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.