Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Sopniewski nowym szefem programu informacyjnego TVP 3 Katowice

Od 1 listopada br. kierownikiem redakcji programu informacyjnego "Aktualności" w TVP 3 Katowice będzie Grzegorz Sopniewski, dotychczasowy wydawca.

Grzegorz Sopniewski zastąpi Przemysława Adamskiego, który szefem programu informacyjnego tego oddziału Telewizji Polskiej był od kwietnia br. "Jesteśmy przekonani, że jego doświadczenie, dyspozycyjność oraz umiejętności zawodowe z korzyścią wpłyną na jeszcze wyższy poziom programu informacyjnego" – pisze o Grzegorzu Sopniewskim biuro prasowe TVP w odpowiedzi na pytania "Presserwisu".

Przemysław Adamski pozostanie w TVP 3 Katowice jako reporter. "Wykazał bardzo dużo zaangażowania w zreformowanie pracy redakcji i dał się poznać z najlepszej strony jako zwolennik nowoczesnych technologii i kreatywny dziennikarz" – ocenia go biuro prasowe.

(RUT, 21.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.