Temat: radio

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 19, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydział Dziennikarstwa UW organizuje wspólne oglądanie ostatniej debaty Clinton - Trump

Ostatnia debata kandydatów na prezydenta USA (Hillary Clinton - Donald Trump), która odbędzie w nocy z 19 na 20 października, będzie oglądana i na żywo komentowana przez ekspertów na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Nocna dyskusja rozpocznie się na Uniwersytecie Warszawskim tuż po północy. Na początek Karolina Brylska i Mateusz Patera omówią znaczenie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych – ich wymiar polityczny, socjologiczny i marketingowy. Następnie Andrius Suminas i Łukasz Przybysz omówią najważniejsze debaty prezydenckie w historii amerykańskiej demokracji, a Monika Kożdoń-Dębecka oraz Tomasz Gackowski podsumują wcześniejsze starcia Hillary Clinton i Donalda Trumpa.

O godz. 3.00 rozpocznie się wspólne oglądanie debaty (wersja telewizyjna z tłumaczeniem symultanicznym na język polski), a tuż po jej zakończeniu każdy z  ekspertów zwróci uwagę na najważniejsze jego zdaniem aspekty dyskusji.

Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawaskiego. Wezmą w nim udział przede wszystkim studenci (wszystkie miejsca są już zarezerwowane).

(19.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 19, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zoom TV zacznie nadawanie od programu reportersko-interwencyjnego

Naziemna telewizja Zoom TV, która we wtorek 25 października wystartuje na ósmym multipleksie cyfrowym, zacznie nadawanie od programu interwencyjnego „Bliżej! Magazyn reporterów”. Autorski program Piotra Najsztuba „Miło/ść” pojawi się w ramówce Zoom TV w połowie listopada.

Program reporterski o charakterze interwencyjnym, społecznym i śledczym pierwszego dnia emisji Zoom TV pokaże o godz. 20.10. Później kolejne premierowe odcinki „Bliżej! Magazyn reporterów” będą nadawane w środy o 21.10. Zaraz po programie reporterskim w dniu debiutu nowy kanał wyemituje program „Obywatel Kuźniar”, nadawany w dwóch częściach: najpierw rozmowa w mobilnym studiu samochodowym, potem w studiu Onetu. W kolejne dni nowe odcinki programu Kuźniara będą pokazywane o godz. 18.

Program informacyjny "Kalejdoskop" będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 19.15. Ma prezentować przegląd bieżących wydarzeń w lekkiej i przystępnej formie. Kanał Zoom TV - którego nadawcą jest spółka Cable Television Networks & Partners (CTNP), założona przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej (PIKE) i Kino Polska – współpracuje programowo z Grupą Onet (RASP). Ok. godz. 19 trzy razy w tygodniu będzie nadawał programy publicystyczne: audycję „Na czasie” poprowadzi w środy Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska; program „Subiektywny” Bartosza Węglarczyka, dyrektora programowego Onet.pl, znajdzie się w ramówce w czwartki, a „Świat według Jachimka” satyryka Tomasza Jachimka - w piątki.
W ramówce stacji znajdą się też m.in. seriale (w tym duński kryminalny serial „Zabójcy”, amerykański serial „Trawka” i turecki „Ezel”), programy poradnikowe i pozycje dla dzieci (np. „Pippi Langstrumpf”, „Król Maciuś I”). Autorski program Piotra Najsztuba „Miło/ść” pojawi się w ramówce Zoom TV w połowie listopada.

(RUT, 19.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo