Temat: radio

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 19, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydział Dziennikarstwa UW organizuje wspólne oglądanie ostatniej debaty Clinton - Trump

Ostatnia debata kandydatów na prezydenta USA (Hillary Clinton - Donald Trump), która odbędzie w nocy z 19 na 20 października, będzie oglądana i na żywo komentowana przez ekspertów na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Nocna dyskusja rozpocznie się na Uniwersytecie Warszawskim tuż po północy. Na początek Karolina Brylska i Mateusz Patera omówią znaczenie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych – ich wymiar polityczny, socjologiczny i marketingowy. Następnie Andrius Suminas i Łukasz Przybysz omówią najważniejsze debaty prezydenckie w historii amerykańskiej demokracji, a Monika Kożdoń-Dębecka oraz Tomasz Gackowski podsumują wcześniejsze starcia Hillary Clinton i Donalda Trumpa.

O godz. 3.00 rozpocznie się wspólne oglądanie debaty (wersja telewizyjna z tłumaczeniem symultanicznym na język polski), a tuż po jej zakończeniu każdy z  ekspertów zwróci uwagę na najważniejsze jego zdaniem aspekty dyskusji.

Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawaskiego. Wezmą w nim udział przede wszystkim studenci (wszystkie miejsca są już zarezerwowane).

(19.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.