Temat: telewizja

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 19, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kasia Kowalska w reklamie Fortuny śpiewa utwór sprzed 20 lat

Ruszyła kampania reklamowa Fortuny z udziałem Kasi Kowalskiej

17 października br. wystartowała kampania reklamowa marki soków Fortuna. W spocie wykorzystano głos Katarzyny Kowalskiej, która zaśpiewała utwór ze spotu reklamowego tej marki z 1994 roku, który również ona wykonywała.

Kowalska nagrała nową wersję piosenki w aranżacji producenta muzycznego Marka Dziedzica. Kampania jest prowadzona w głóœnych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, stacjach tematycznych TVN i Polsatu oraz na platformach VoD. Marka będzie promowana też poprzez działania w internecie, w tym w mediach społecznościowych.
Za przygotowanie kampanii i spotu odpowiada agencja MK Group, a za działania PR, content marketing i social media - agencja Roots PR. Media zaplanował i zakupił dom mediowy U2 media.

(IKO, 19.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.