Temat: marketing

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 29, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PKO Bank Polski i PGNiG SA fundują szkołom książkę "Szukając Inki"

Książkę „Szukając Inki” wysyła do szkolnych bibliotek PKO BP i PGNiG SA

PKO Bank Polski wraz z PGNiG SA przekażą do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych 11 tys. egz. książki „Szukając Inki. Życie i śmierć Danki Siedzikówny” autorstwa Luizy Łuniewskiej.

Książka została wydana 23 września 2015 roku przez wydawnictwo The Facto, którego prezesem jest Dymitr Hirsch, prowadzący jednocześnie agencję Pracownia (jej klientem jest m.in. PKO BP). W ramach akcji „Inka w szkołach” książki trafią do bibliotek szkolnych na terenie całej Polski.
PGNiG już po raz kolejny wspiera szkolne biblioteki. Wiosną Fundacja Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa kupiła 4 tys. rocznych prenumerat miesięczników „Historia do Rzeczy” (Orle Pióro) oraz „W Sieci Historii” (Fratria), które od czerwca br. są rozsyłane do 4 tys. szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

(IKO, 29.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.