Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 14, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W najbliższy weekend w Poznaniu IV Kongres Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej

IV Kongres Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej odbędzie się w Poznaniu w Centrum Kultury Zamek oraz w budynku organizatora przedsięwzięcia – na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Uroczysta inauguracja w czwartek, 15 września, o godzinie 13 w CK Zamek.

Goście Kongresu z całego świata, podczas sesji badawczych oraz plenarnych spróbują odpowiedzieć na pytania:

  • Jak nowe technologie wpływają na istotę komunikowania społecznego?

  • Może są jedynie bardziej efektywnym środkiem komunikowania?

  • Czy pociągają za sobą zmianę kulturową?

IV Kongres Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej odbędzie się pod hasłem „Komunikowanie społeczne w dobie nowych technologii”.

Uczestnicy zastanowią się m.in. jak nowe media wpływają na komunikowanie lokalne lub polityczne, jak w tej nowej sytuacji radzą sobie instytucje publiczne czy kościoły, ale także osoby, dla których komunikacja jest pracą, czyli dziennikarze i PR-owcy. Postarają się także odpowiedzieć na pytanie, czy nowe media wpłynęły znacząco na kontakty międzyludzkie lub edukację młodzieży.

Więcej informacji na stronie internetowej Kongresu.

(14.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.