Temat: You Tube

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 07, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Skalik założył agencję MCN pod marką Video Brothers

Video Brothers ma łączyć nadawców telewizyjnych z internetem oraz youtuberów z mediami tradycyjnymi. Ma licencję YouTube umożliwiającą grupowanie kanałów internetowych twórców i dzielenie się z nimi wpływami z reklam (MCN).

-  YouTube kojarzy nam się z youtuberami, tymczasem coraz częściej spotykamy w tym gronie gwiazdy ze szklanego ekranu oraz profesjonalne podmioty, chcące  efektywnie zarabiać na swoich treściach. Jako Video Brothers już teraz im to umożliwiamy – mówi Łukasz Skalik, szef agencji. Pracę w mediach zaczął  w 2003 roku od TVP, gdzie realizował program młodzieżowy ”Strefa rzutu”. W 2006 roku tworzył projekt Interia.tv, a w Wirtualnej Polsce – Wp.tv (2007) i ToSieWytnie.pl (2009). Potem był szefem programowym platform wideo WP. Po rozstaniu z tym portalem (w 2014 roku) pracował dla Agory jako dyrektor programowy studia Epic Makers.

Skalik zapewnia, że jego agencja podpisuje już pierwsze umowy z kluczowymi partnerami. - Największy nacisk kładziemy na treści merytoryczne i wyspecjalizowane w określonej dziedzinie. Naszą ambicją jest wprowadzenie na stałe internetowych twórców na ekrany telewizyjne oraz ich lepsze pozycjonowanie w serwisach tematycznych – dodaje Skalik. Video Brothers zamierza produkować własne formaty.

Za PR i komunikację Video Brothers oraz pozycjonowanie partnerów agencji w mediach odpowiada Patrycja Marszałek.

(GK, 07.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.